מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  אודות קיוביק

  קיוביק דיזיין בע"מ הנה חברה העוסקת באספקת ריהוט משרדי, משומש וחדש במחיר משתלם ובזמינות מיידית. אנו מחזיקים כ- 1000  מ"ר של תצוגה ואחסנה של ריהוט משרדי במתחם אזור התעשייה יבנה.

  קיוביק קונה כמויות גדולות של ריהוט משרדי מכונסי נכסים או מחברות המעוניינות למכור מכל סיבה שהיא. את הריהוט אנו מנקים, מסדרים ומחדשים ולאחר מכן, הריהוט ממוין, נארז על מדפים ודוגמאות ממנו מוצגות באולם התצוגה שלנו .

  קיוביק שמה דגש מיוחד על רצון הלקוחות על ידי מתן פתרון מלא לכל דרישות הריהוט במשרד, אנו מתאימים שולחנות קיימים למידות הלקוח וניתן אף לשנות צבע ודוגמת פרזול. צוות מכירות מנוסה יקשיב לכל משאלותיכם ובהתאם לצרכים ולתקציב, יתאים לכם חבילה משרדית מושלמת ובמחיר שישאיר הרבה תקציב להמשך הדרך. אנו מספקים כמויות גדולות של סדרות ייצור, מייצרים על פי דוגמה ודרישה בנגריה שלנו ומייבאים כיסאות חדשים. קיוביק קיימת מזה כ-7 שנים וכבר במאגרה מעל ל-3,000 לקוחות .

  בקיוביק, אנו מייצרים גם חדרי ישיבות ודלפקים. תוכלו למצוא מגוון ענק של חדרי ישיבות ואף לבקש מאיתנו לייצר כל דגם העולה בראשכם.

  חדרי הישיבות והדלפקים המוצגים באתר הן רק מגוון קטן של יכולות הייצור שלנו.

  ניתן לעשות מיקס בין מגוון הרגליים שלנו לפלטות .

  בשולחנות ישיבות שלנו, אנו משתמשים בקופסאות תקשורת עם תקן הקיימות במספר צבעים.

  חדרי הישיבות מגיעים עם פתרון לכבילה ומיוצרים בזמן קצר.

  בין לקוחותינו, מגוון חברות מובילות מכל תחומי העסקים כגון: רואי חשבון, עורכי דין, סטרטאפיסטים, מסעדנים ועוד. בקיוביק, ניתן גם למצוא ריהוט משלים למשרד ומגוון מוצרים מעוצבים המיוצרים רק אצלנו.

  לאחר הרכישה, צוות המתקינים המנוסה שלנו יוביל ויתקין את הריהוט במשרד. נשמח לראותכם באולם התצוגה שלנו בכתובת דן 3, אזה"ת יבנה.

  לתיאום פגישה: 03-7712299 פקס: 03-7714575 מיילoffice@qbic.co.il

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   הסדרי נגישות

   מבוא האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה...

   קרא עוד