מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  אילו סוגים של שולחן עבודה קיימים?

  על מנת למצוא שולחן עבודה יציב, יעיל ומעוצב, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו עוסקת באספקת ריהוט משרדי, משומש וחדש במחיר משתלם ובזמינות מיידית. כך שבכל שעה בה אתם מגלים כי אתם זקוקים לציוד או ריהוט משרדי כלשהו, הרי שהדרך הבטוחה למצוא את מבקשכם היא לפנות אל חברתנו ולקבל את הייעוץ, הליווי והשירות היעיל והמקצועי ביותר בתחום.

  חשוב להבין כי קיימים שולחנות עבודה שונים ומגוונים. על מנת להיות בטוחים כי אנו רוכשים את השולחן המתאים לנו ביותר, שימו לב להבדלים הבאים בין השולחנות:

  • שולחן מנהלים – שולחנות אלו לרוב גדולים ומרווחים, זאת למנת לאפשר מקום מספק בעבור כל המסמכים והציוד של המנהל. שולחנות אלו יהיו לרוב בעלי מראה מרשים ובעלי עיצוב ייחודי.
  • שולחן עבודה למזכירה ולעובדים – שולחנות אלה ניתן למצוא בסגנונות שונים, גם שולחנות פינתיים או עם מחיצות במידת הצורך. בעת בחירת שולחן זה, חשוב להבין מה יהיו צרכי העובד על מנת לאפשר לו לבצע את עבודתו במקום מרווח ומבלי להצטופף.
  • שולחן לחדרי ישיבות – שולחן עבודה זה יהיה לרוב שולחן גדול ומוארך אשר מסביבו ניתן יהיה לערוך דיונים ופגישות עסקיות עם מספר מרובה של אנשים. מטרת שולחן זה היא לאפשר לכל המשתתפים בפגישה או בישיבה לשבת בצורה נעימה, נוחה ומרווחת.

  בוחרים שולחן בעזרתם של המקצוענים

  זכרו כי בעת בחירתו של שולחן עבודה יהיה עליכם לחשוב על השימוש שלו וכך למעשה תוכלו לבחור את השולחן אשר יענה בצורה מדויקת ככל הניתן על הצרכים וההעדפות שלכם. חברת קיוביק דיזיין בע"מ תשמח לעמוד לשירותכם ולהציג בפניכם את מגוון הדגמים הרחב אשר עומד לרשותה. כך, בעת הצגת הצרכים שלכם, ניתן יהיה לבצע את ההתאמה המדויקת ביותר לשולחן ולאתר אותו בקלות ובמחירים המשתלמים ביותר. אנו מזמינים אתכם לעיין באתרנו ולבחון את מגון המוצרים והאביזרים הרחב אשר עומד לרשותכם.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מקימים משרד חדש? הינה כל הרהיטים שאתם חייבים שיהיו בו

   ההחלטה לעזוב את מקום העבודה כששכירים לטובת הקמת עסק עצמאי אינה פשוטה. מדובר על צעד משמעותי ביותר שיכול להשפיע מבחינות...

   קרא עוד
   הכיסאות שאתם באמת צריכים במשרד

   יש הרבה רהיטים שאנחנו חייבים שיהיו לנו במשרד כדי שבאמת נוכל לעבוד בצורה נוחה ופשוטה. למשל, אנחנו צריכים שולחן עבודה...

   קרא עוד
   למה חשוב לעצב את המשרד בצורה יוקרתית?

   אתם מקימים משרד ורוצים להתייחס גם לעיצוב שלו? אתם לגמרי צודקים. אומנם זה נכון שבסופו של דבר המשרד ישמש אתכם...

   קרא עוד