מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  דלפק קבלה

  דלפק קבלה בעיצוב QBIC

  דלפק קבלה הוא החזית של העסק והמשרד שלכם.

  איש הקשר הראשוני הפוגש בלקוח,ימצא תמיד מאחורי דלפק קבלה, ההכוונה של הלקוח והעזרה ההתחלתית בהתמצאות בעסק תמיד יחלו מהדלפק.

  תפקידו של הדלפק קבלה,הינו ליצור רושם ראשוני אצל הלקוח ולהקנות אוירה עסקית נעימה ומושכת.

  בנוסף, הדלפק, משמש גם איזור המתנה וסגירת קצוות בין העסק ללקוח.

  הצבתו של דלפק הקבלה בעסק תשרת את המטרות הבאות:

  • הצבת גבולות ברורים והכוונה של הקהל לנקודת גישה מועדפת.
  • מתן שירות ללקוחות
  • הצגת סחורה ושיווק העסק
  • הצהרת כוונות ומיתוג העסק מעין כרטיס ביקור ראשוני.

  כיצד לבחור דלפק קבלה יד שניה?

  דלפק הקבלה הוא החלק היותר מרכזי בכל משרד ולכן יש לבחון אותו בתשומת לב לפני הקנייה. כשבודקים דלפק קבלה, ובמיוחד דלפק קבלה יד שניה יש לשים לב למספר פרטים חשובים:

  קנייה דלפק קבלה יד שניה חייבת להתבצע תוך התחשבות בחלל העומד לרשותכם לצורך העמדה של אותו דלפק קבלה יד שניה בתוכו. גודלו של אותו דלפק קבלה יד שניה חייב להיות מותאם לחלל בכדי שלא יחסום את המעבר וישתלב בצורה הומוגנית עם הסביבה. בנוסף, יש לבדוק שגודל הדלפק ייעבור במעבר הפתח או הדלת של העסק,אחרת לא תוכלו להכניסו.

  הנוחות של הדלפק מעבר למראה שלו, חייב להיות נוח לשימוש. כשבודקים דלפק קבלה יד שניה חייבים לבחון את נוחות השימוש באותו דלפק, האם יש מקום לכל הדברים, האם עבודה על הדלפק הינה נוחה והאם הוא יכול לשרת את פקידת הקבלה ואת האורחים בצורה טובה.

  נקודה חשובה בדלפק קבלה הינה המידה החיצונית שלו לעומת החלל בחדר, יש להקפיד על פרופורציות נכונות, בנוסף, יש לקחת בחשבון את גודל המעבר בחדר הקבלה או הכניסה.

  עיצוב הדלפק הוא המומחיות של קיוביק. אנו מעצבים ומייצרים דלפקי קבלה במכונות ממוחשבות בנגריה שלנו,הייצור מתבסס על שימוש בפלטפורמה קיימת של שולחן או דלפק, חיסכון חומרי גלם המתבטאים גם בעלויות וכן בשיפור איכות הסביבה.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מוצרים מקושרים

   דלפק דגם Q23

   דלפק קבלה בעיצוב נקי, בנוי מפלטת MDF בצביעת תנור. קירות הדלפק מעובים. ניתן להזמין במגוון מידות, צבעים בהתאם למניפת RAL. המחיר עשוי להשתנות בהתאם...

   קרא עוד
   דלפק דגם Q25

   דלפק קבלה מעוצב, בנוי מפלטת MDF בצביעת אפוקסי. ניתן לשלב עם חומרים שונים - פורמייקה, פורניר או מלמין. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למידה,...

   קרא עוד
   דלפק דגם רוזה

   דלפק הבנוי מפלטת MDF בצביעת אפוקסי, בשילוב פורניר אלון מבוקע. ניתן להזמין במגוון צבעים וגדלים. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למידה, לצבע ולסוג החומר. המחיר...

   קרא עוד