מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  החשיבות של ישיבה נוחה בעבודה 

  אתם שייכים לאותם האנשים שעובדים שעות מול המחשב? בכל יום אתם יושבים לפחות חמש או שש שעות באותה פוזיציה? אם כך, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה חשוב שיהיה לכם נוח. אתם לא באמת רוצים לסיים כל יום עבודה בתחושה שכואב לכם הגב או שהצוואר שלכם תפוס. לכן כדאי שתכירו את הפתרון המושלם לעניין הזה: כסא מחשב ארגונומי. זה לא במקרה שהיום כמעט כל אדם שעובד מול המחשב קונה לעצמו כסא מחשב ארגונומי, כי האמת היא, שכיסאות כאלה עושים את ההבדל בין עבודה בתנוחה נוחה ובין עבודה מעייפת. לכן, לא רק שכדאי לכם לקנות כסא מחשב ארגונומי, אלא כדאי לדאוג שגם לעובדים שלכם במשרד יהיו כיסאות כאלה.

  איכות ועיצוב – האם אפשר לשלב בין השניים?

  רגע לפני שאתם יוצאים למסע החיפוש אחר כסא אורטופדי למחשב, כדאי שתדעו: האיכות והנוחות זה לא משהו שצריך לבוא על חשבון העיצוב והיופי. במילים אחרות, היום בהחלט תוכלו למצוא כסא אורטופדי למחשב שהוא גם יפה. לכן, אם חלק מהסיבות שבגללן לא קניתם עד היום רהיטים אורטופדיים איכותיים זו העובדה שחשבתם שהאיכות תבוא על חשבון העיצוב, דעו שזה לא כך. היום יש לכם אפשרות ליהנות מכל העולמות, כי היום זה ברור לכולם שגם הכיסאות משפיעים על האווירה ועל העיצוב של המשרד. מגיע לכם לעבוד ממשרד שמציע לכם את הטוב ביותר ולכן שווה לחשוב על רכישת כסא אורטופדי שיהיה כמה שיותר נוח ומעוצב.

  כמה צריך להוציא על רהיטים חדשים למשרד? 

  מחפשים כוננית מדפים מעץ למשרד? כסא אורטופדי שכולם ממליצים עליו? או שאולי דרוש לכם כל דבר אחר? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לשלם ביוקר. למעשה, אם חלק מהסיבות שבגללן עד היום לא קניתם כוננית מדפים מעץ, או רהיטים אחרים, זה המחיר, היום מחכות לכם אפשרויות נוספות. למשל, האם ידעתם שאתם יכולים לקנות כוננית מדפים מעץ, כסא אורטופדי ועוד רהיטים אחרים שהם למעשה מחודשים? מדובר על אופציה שבהחלט כדאי לכם לבדוק מקרוב, והסיבה לכך ברורה: זה הרבה יותר זול. אין סיבה לקנות רק רהיטים חדשים למשרד אם יש מקרים שבהם גם רהיטים מחודשים יוכלו לבוא בחשבון. אתם זקוקים לעזרה בבחירת הרהיטים החדשים שלכם? רוצים לפנות אל הטובים ביותר ולבדוק כיצד הם יוכלו לסייע? צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת QBIC. הם יעזרו לכם לבחור את הרהיטים הנכונים למשרד שלכם ואין ספק שהתוצאה תיראה נהדר וגם תהיה נוחה לשימוש.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מקימים משרד חדש? הינה כל הרהיטים שאתם חייבים שיהיו בו

   ההחלטה לעזוב את מקום העבודה כששכירים לטובת הקמת עסק עצמאי אינה פשוטה. מדובר על צעד משמעותי ביותר שיכול להשפיע מבחינות...

   קרא עוד
   הכיסאות שאתם באמת צריכים במשרד

   יש הרבה רהיטים שאנחנו חייבים שיהיו לנו במשרד כדי שבאמת נוכל לעבוד בצורה נוחה ופשוטה. למשל, אנחנו צריכים שולחן עבודה...

   קרא עוד
   למה חשוב לעצב את המשרד בצורה יוקרתית?

   אתם מקימים משרד ורוצים להתייחס גם לעיצוב שלו? אתם לגמרי צודקים. אומנם זה נכון שבסופו של דבר המשרד ישמש אתכם...

   קרא עוד