מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  מחפשים לרכוש כוננית מדפים?

  כוננית מדפים הינה מסגרת העשויה מחומר כגון עץ או מתכת, אשר בתוכה מותקנים מדפים מודולריים. הכוננית הינה אחד מפתרונות האחסון המוצלחים וניתן להיתקל בה רבות לא רק בבתי אב, אלא גם במשרדים ובתי עסק מכיוון שהן יעילות במיוחד לאחסון קלסרים, מסמכים, חשבונות, וכל דבר שהמשרד עלול להזדקק לו בשלב מסוים.

  רוכשים כוננית מדפים בהתאם לצרכים שלנו

  בהגיעכם לחנות רהיטים, ייתכן שתגלו בחירת כוננית מדפים המתאימה לכם היא משימה שעלולה להיות די מורכבת. חנויות מקצועיות יעניקו לכם סיוע וייעוץ בבחירת הריהוט הנדרש למשרד שלכם. הכונניות הללו יאפשרו לכם לאחסן פריטים שונים הנחוצים לכם להתנהלות יעילה במהלך היום יום. הן לא חייבות להגיע כפריט יחיד – ישנן כונניות המחוברות לשולחנות העבודה כך שבסופו של דבר אנו מקבלים פינת עבודה מושקעת עם כל מה שאנחנו צריכים. אז עכשיו כשאתם מכירים את כל האופציות, זה הזמן להבין בדיוק מהם הפרמטרים הקריטיים לנו לרכישת הכוננית החדשה למשרד:

  • משקל – בעת הרכישה, יש לקחת בחשבון את המטרה לשמה אתם רוכשים את הכוננית. כלומר, מה בדיוק אתם הולכים לאחסן בה? ישנם משרדים גדולים שהקיף העבודה בהם עצום, ולכן ירכשו כונניות גדולות יותר בהתאם לכמות החומר המשרדי.
  • חומר גלם – כהמשך ישיר לסעיף המשקל, בסופו של דבר כוננית חזקה היא כוננית העשויה מחומר גלם חזק ואיכותי. ולכן, נתחו את הצרכים שלכם לפני הרכישה, על מנת שתהיו בטוחים שאתם רוכשים את המוצר היעיל ביותר עבורכם.
  • צבע – המטרה היא ליצור מסר, ואחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי עיצוב המשרד. אם תרכשו את הכוננית שלכם בצבע שיחמיא לעיצוב הקיים, תקבלו לא רק פתרון אחסון נהדר, אלא גם פריט עיצובי לכל דבר שישתלב בגוונים העיצוביים של המשרד ואפילו יתרמו לו.

  ריהוט משרדי במחיר משתלם

  כשרוכשים ריהוט למשרדים, בדרך כלל מדובר בכמות גדולה של פריטים. המשמעות היא הוצאה כבדה מאוד לבעלי העסק. נעים להכיר, קיוביק מציעה אולם תצוגה עצום בגודלו עם מגוון של רהיטים יד ראשונה, והפתעה – רהיטי משרד יד שניה משופצים ומשודרגים ממש כמו חדשים! לא עוד מחירים גבוהים, לא עוד התלבטויות, כל מה שאתם צריכים נמצא ממש כאן בהישג ידכם, במחירים נוחים ובאיכות גבוהה במיוחד. וזה לא הכל! הרהיטים שלנו מגיעים אלינו מאנשים שכבר לא זקוקים להם, מה שבעצם אומר שהרכישה שלכם לא רק חכמה, אלא גם יעילה ומתחשבת באיכות הסביבה. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולרהט את המשרד שלכם בעזרת הרהיטים האיכותיים והמעוצבים שלנו – לא תרצו ללכת הביתה בסוף יום עבודה!

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מוצרים מקושרים

   כוננית חצי פתוחה - שני צבעים

   חומרים - הארון עשוי מלמין מודבק על סיבית עובי 17 מ"מ. חזיתות + מדפים גוון אלון 7019 של חברת מזונית. גב מזונית...

   קרא עוד