מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  מחפשים רהיטים מעץ איכותי למשרד שלכם?

  חנויות לרהיטים במרכז משווקות ריהוט למשרדים ומשרתת לקוחות עסקיים ואחרים. בכל משרד יש מספר רב של רהיטים לשימושים שונים כולל לאחסון. מדובר על כיסאות, שולחנות, ארונות, קונסולות ועוד. הם מותאמים ומיועדים לפקידים, למנהלים, למבקרים ואורחים ועוד. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" משווקת אותם וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  חנויות רהיטים במרכז – עם מבחר דגמים

  חנויות רהיטים במרכז, מציעות מבחר גדול של רהיטים העשויים מעץ, מתכת, ו/או שילובים של חומרים אלו. ניתן לראות גם שילובים של זכוכית ברהיטים מעוצבים המוסיפה עניין רב לכל אחד. בכל משרד גדול יש אגפים ומחלקות אליהם יש להתאים את הריהוט. כך, כיסאות ארגונומיים ומתכוונים לפקידות ולצוות ההנהלה הבכיר. שולחנות עם פלטות רחבות המיוצרים לסביבת עבודת מחשב ועוד. הפלטות יכולות להיות מלבניות, עגולות, מרובעות, אליפטיות ועוד. בנוסף, ארוניות וכונניות לאחסון, קונסולות להעמדת קלסרים ופריטים אחרים ועוד. הריהוט מגיע  במגוון צבעים המותאמים למשרדים. כך: לבנים, שחורים, אפורים ואחרים. רהיטים הם מוצרים בעלי נפח ויש לבחור אותם בהתאמה לגודל המשרד ולצורתו. הם נבחרים על פי כל אלו וגם על פי קו העיצוב הקיים כאשר המטרה היא להתאימם אליו. הם יוצבו במקומות מתאימים על מנת לאפשר מעבר ותנועה מרווחים ביניהם.

  משרדים מסוגים שונים

  ניתן למצוא משרדים פרטיים ואחרים המקבלים קהל. בכל אחד יש גם פינות קפה, מטבחונים ואזורי שירות לעובדים. שם יהיה צורך למצוא כיסאות, דלפקים, ושולחנות מתאימים. במשרדים אליהם מגיע ציבור גדול יהיו גם דלפקי קבלה ארוכים, פינות המתנה עם כסאות ו/או פינות ישיבה מתאימים, עמדות להכנת שתייה חמה וכדומה. כל הריהוט הזה נכלל בקטגורית ריהוט משרדי ויש לבחור מתוכו.

  שיווק מקצועי

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" הינה בעלת מוניטין רב בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות. הוא כולל ייעוץ, מכירה בתנאים נוחים, הובלה, הרכבה על פי הצורך ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום והם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שלהם לכל לקוח. רכישת ריהוט בצורה נבונה נחשבת להשקעה לטווח ארוך וכדאי לעשותה היטב.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מגוון כסאות משרדיים מעצובים

   לאחרונה אתם שמים לב שלא באמת נוח לכם לשבת שעות במשרד? אם כך, אין ספק שהגיע הזמן לבדוק את האפשרות...

   קרא עוד
   עמדות קבלה

   יש הנחה שגויה לפיה, עיצוב של בית עסק הממוקם בחלל קטן זה אתגר מורכב במיוחד. האמת היא שזה אמנם נכון,...

   קרא עוד
   ארונות ספרים מעוצבים

   אם תבחנו מקרוב את התמונות של ראשי ממשלת ישראל לדורותיהם, את התמונות של נשיאי המדינה, נשיאי בית המשפט העליון וכן...

   קרא עוד