מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  עמדות קבלה

  יש הנחה שגויה לפיה, עיצוב של בית עסק הממוקם בחלל קטן זה אתגר מורכב במיוחד. האמת היא שזה אמנם נכון, אבל זה לא אומר כי אי אפשר לעשות זאת. דלפק קבלה קטן הוא בדיוק הדוגמא לאופן בו אנחנו יכולים להשתמש ברהיטים מסוימים לשימושים מגוונים, כך שיענו על הצרכים שלנו ועדיין לא יצרו תחושה של 'עומס' או 'בלאגן'. במאמר הבא נדבר בהרחבה לא רק על דלפק קבלה קטן, אלא על בחירה מדויקת של פריטים בעיצוב של משרד או קליניקה קטנים.

  דלפק קבלה קטן זה לא כל הסיפור

  עיצוב של חלל קטן תמיד ישים דגש על שימוש בכלים עיצוביים בשביל ליצור תחושה כאילו החלל גדול יותר מכפי שהוא נראה ברגע הראשון. דלפק קבלה קטן כאמור, הוא רק חלק ממגוון פעולות המאפשרות לנו להגיע לתוצאה הזו. בין היתר, אנחנו נשים דגש על שימוש בחומרים מדויקים, כמו עץ למשל, כדי ליצור תחושה של חדר חמים ומרווח. חומרים כמו פלסטיק, מתכת וכיוצא באלו, מייצרים אשליה כאילו מידות החדר קטנות, מה שאנחנו כמובן לא מכוונים אליו.

  בנוסף, אנחנו צריכים להבין איזה מענה דלפק קבלה קטן צריך לספק. אילו פריטים אנחנו רוצים לאחסן בדלפק הקבלה, מי צריכים לעבוד בסמוך אליו. האם הוא משמש מסעדה גדולה ולכן הוא רק משמש בתור מקום מושבה של המארחת בכניסה? אולי אנחנו מדברים על דלפק קבלה קטן בקליניקה מאחוריו יושבת מזכירה המקיימת שיחות עם לקוחות? רק כאשר תהיה לנו התמונה המלאה נוכל להתאים את הרהיט האמור כמו יתר הרהיטים בחלל.

  חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, זה מה שאנחנו מכוונים אליו

  לחברת 'קיוביק דיזיין' ניסיון רב בעיצוב בתי עסק ומשרדים. אנחנו לא מציעים לכם רק דלפק קבלה קטן. אלא, מענה רחב ומקצועי, המסתכל על כלל השלבים בדרך לעיצוב המשרד. אנחנו מאמינים כי יש לנו את הכלים להפוך את העבודה שלכם יעילה יותר ואת סביבת העבודה לנעימה ואסתטית. נשמח לענות לשאלות שלכם ולתת מענה בכל נושא. לפרטים נוספים, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מגוון כסאות משרדיים מעצובים

   לאחרונה אתם שמים לב שלא באמת נוח לכם לשבת שעות במשרד? אם כך, אין ספק שהגיע הזמן לבדוק את האפשרות...

   קרא עוד
   ארונות ספרים מעוצבים

   אם תבחנו מקרוב את התמונות של ראשי ממשלת ישראל לדורותיהם, את התמונות של נשיאי המדינה, נשיאי בית המשפט העליון וכן...

   קרא עוד
   מקימים משרד חדש? הינה כל הרהיטים שאתם חייבים שיהיו בו

   ההחלטה לעזוב את מקום העבודה כששכירים לטובת הקמת עסק עצמאי אינה פשוטה. מדובר על צעד משמעותי ביותר שיכול להשפיע מבחינות...

   קרא עוד