מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  פתרון אחסון לכל הציוד הנדרש

  ארונות משרד איכותיים נועדו לאחסון ציוד משרדי ניירת וכדומה. ניתן למצוא מגוון של ארונות כאלו המגיעים בעיצובים שונים. רבים מהם מודולאריים שניתן להתאים את החללים הפנימיים בהם לאחסון פריטים מגוונים. הם עשויים מחומרים שונים מקובלים דוגמת עץ או מתכת או משילובים שלהם ושל זכוכית ועוד. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" משווקת אותם וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   ארונות משרד – איכותיים מאוד

  ארונות משרד חיוניים מאוד בכל משרד בכל גודל. בלעדיהם לא ניתן לאחסן חומרים נדרשים ולתפקד. ניתן למצוא ארונות עץ בהם חללים רחבים עם מדפים לאחסון קלסרים, חוברות, מחברות, ועוד. את המדפים ניתן להרכיב בגבהים שונים על פי הצרכים והחלל הפנימי מתוכנן לכך מבחינת ההכנה הטכנית. לצידם ניתן למצוא מגירות אשר מתאימות מאוד לאחסון כלי כתיבה, טושים, סרגלים, משדכי סיכות, מחוררי דפים וציוד משרדי אחר נדרש. לכל אלו יותאמו ידיות עץ או מתכת בעיצובים ובגוונים מתאימים. המדפים וחלקים אחרים עשויים מעץ מעובד מסיבי דוגמת סנדוויץ', MDF ואחרים. הם יכולים לשאת משקל רב דוגמת ניירת דחוסה ומכשור כבד. ניתן למצוא ארונות במידות ובגדלים שונים. קיימים גם נמוכים וכונניות עליהם ניתן להניח מדפסות משולבות פקס, מכונות צילום ועוד. בנוסף, פריטי נוי ועוד.

  עיצוב חדשני

  עיצוב חיצוני של הארונות הינו בעל חשיבות רבה ורבים בוחרים אותו ואת הצבעים על פי קו העיצוב של חלל החדר. ניתן למצוא צבעי חום, שחור, אפור, לבן סולידיים ומקובלים אשר ניתן לשלבם היטב עם פריטים אחרים. הארונות יכולים להגיע על סוקל או על גלגלים לצורך ניודם היעיל. יש בעלי דלתות כנף, דלתות הזזה, עם וויטרינות מדפים ובלעדיהם וכדומה. המבחר מאפשר גמישות לבחירת אלו המתאימים ביותר.

  שירות מקצועי של חברת קיוביק

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ – ריהוט משרדי" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים ותנאי תשלום נוחים, הובלה, הרכבה ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח – חדש או ותיק.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   אנו משתמשים אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר

   כיסא משרדי מעוצב יהיה נוח ונאה למראה. לא תמיד קל לשלב בין שני אלמנטים אלו כי, לעיתים, האחד בא על...

   קרא עוד
   חיפשתם כיסא איכותי ועמיד למשרד שלכם?

   כיסא משרדי נועד, לרוב, לישיבה ממושכת כפי שהפקידים חווים. הוא מגיע בשלל דגמים היכולים להתאים למגוון אנשים. הוא חייב להיות...

   קרא עוד
   מגוון עיצובים שונים עבור ארונות משרדיים

   ארונות למשרד נדרשים לטובת אחסון ניירת וציוד משרדי מגוון. ניתן למצוא מבחר ארונות במידות ובגדלים שונים. יש ביניהם מודולאריים שניתן...

   קרא עוד