מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  רהיט חובה בכל משרד!

  שולחן משרדי יוקרתי נחשב לרהיט חובה בכל משרד. ניתן למצוא מגוון של שולחנות מעוצבים. הם עשויים מעץ, מתכת או משילוב של שני חומרים אלו. בחירה במתאימים ביותר נעשית משיקולי צורך, רמת עיצוב, התאמה לקו העיצוב במשרד ובחדר, טעם אישי, וגם למחיר יש משמעות. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ – ריהוט משרדי" משווקת אותם וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  שולחן משרדי – מותאם לעבודה בסביבת מחשב

  שולחן משרדי מותאם מכל הבחינות לעבודת הפקידה, הפקיד או המנהלים היושבים בצמוד אליו. הם מגיעים עם פלטות רחבות שניתן להניח עליהם ניירת, ציוד משרדי וכדומה. לצידם ניתן למצוא שידות וארונות אחרים נמוכים להעמדת מדפסת משולבת פקס ומכונת צילום. הם מותאמים לעבודה מול מחשב כולל כל המעברים הנדרשים לחיווט מגוון, מקום להעמדת מסך רחב מול העיניים, רמקולים וכדומה. הפלטות יכולות להיות מלבניות או אובליות. הסיבה לכך היא נוחות השימוש בהם. במקרים פחות נפוצים הן מרובעות. ניתן למצוא מעץ עם רגלי מתכת או בשילובים אחרים של שני חומרים אלו להגברת העניין והייחוד. הרגליים הן לרוב ישרות אבל ניתן למצוא גם אלכסוניות. בכל מקרה, השולחן יהיה יציב ומסוגל לשאת עליו משקל רב של ניירת ומכשור משרדי מגוון.

  עיצוב מושקע וצבעים

  דגמים מעוצבים ברמה גבוהה, ניתן למצוא יותר בחדרי מנהלים אשר רוצים לשוות לחדרים שלהם מראה יותר רשמי ומרשים. הרצון הוא גם לבדל אותם מיחידות אחרות במשרד. שולחנות אלו מגיעים בקשת צבעים מקובלת במשרד. כך חום, אפור, לבן, שחור, צבעי פסטל ועוד. יחד עם זאת, במשרדים שלמנהליהם יש ראש יצירתי ניתן למצוא גם צבעים פחות רשמיים ויותר צבעוניים וססגוניים. הבחירה היא גם עניין של טעם אישי ומחשבה מודרנית.

  שירות מקצועי – קיוביק

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" מתמחה בשיווק ריהוט משרדי לסוגיו ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי מקיף. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, תצוגה מגוונת, הובלה, הרכבה בעת הצורך ועוד. מנהלי החברה מנוסים מאוד ובעלי ידע רב המגיע משירותים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם משווקים אך ורק רהיטים איכותיים עם גימור מושלם. הם ישמחו לשרת כל לקוח נוסף.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מקימים משרד חדש? הינה כל הרהיטים שאתם חייבים שיהיו בו

   ההחלטה לעזוב את מקום העבודה כששכירים לטובת הקמת עסק עצמאי אינה פשוטה. מדובר על צעד משמעותי ביותר שיכול להשפיע מבחינות...

   קרא עוד
   הכיסאות שאתם באמת צריכים במשרד

   יש הרבה רהיטים שאנחנו חייבים שיהיו לנו במשרד כדי שבאמת נוכל לעבוד בצורה נוחה ופשוטה. למשל, אנחנו צריכים שולחן עבודה...

   קרא עוד
   למה חשוב לעצב את המשרד בצורה יוקרתית?

   אתם מקימים משרד ורוצים להתייחס גם לעיצוב שלו? אתם לגמרי צודקים. אומנם זה נכון שבסופו של דבר המשרד ישמש אתכם...

   קרא עוד