מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  אופן ספייס

  אופן ספייס – חללי עבודה משותפים

  מחיצות אופן ספייס

  המשרדים המודרניים, אלו אשר מאחסנים את חברות ההייטק הגדולות של מדינת ישראל, בנויים בתפיסת עולם אחרת לגמרי מכל מה שהכרנו עד היום. אם בעבר, לכל אחד מאנשי הצוות במשרד היה חדר פרטי משלו, כיום הסטנדרט המקובל בתחום העיצוב והאדריכלות המשרדים הוא יצירת חללים פתוחים, אשר נקראים אופן ספייס, בהם עובדים מרבית אנשי הצוות של החברה. לשיטת החלל הפתוח יש יתרונות וחסרונות, אבל חשוב להכיר את הצרכים של חלל העבודה הפתוח והמשותף מבחינת עיצוב המשרד, עוד לפני שאתם מחליטים האם זאת תהיה שיטת העיצוב אשר תאפיין את החלל המשרדי החדש של החברה שלכם. על מנת לעזור לכם להבין מה הן הדרישות של חלל פתוח, אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי יצרו מדריך מקוצר.

  איך לעצב אופן ספייס מושלם למשרד?

  בשביל לעצב אופן ספייס מושלם למשרד קטן וצעיר, צריך להסתכל על חלוקת התפקידים בין אנשי הצוות. האם ישנם צוותים שונים אשר צריכים לעבוד ביחד, או שמדובר על עבודה אישית של כל אחד מהאנשים בתוך חלל. כמו כן יש לקחת בחשבון דרישות אקוסטיקה, חציצה בין שולחנות העבודה ואפילו התאמה לקבלת קהל. הריהוט של משרד המעוצב בצורה של חלל פתוח, מבוסס על אחידות במראה, כך שיהיה לכם קל מאוד לבצע רכישה של כיסאות משרדיים, שולחנות ואפילו ציוד אחסון כמו כונניות או ארון משרדי. המטרה היא ליצור חלל עבודה אחיד, ובה בעת לאפשר גם פינות עבודה אישיות שנותנות לעובדים שלכם את השקט שהם צריכים במהלך העבודה.

  עמדות עבודה אופן ספייס

  הבחירות הכי קטנות והכי זניחות בכל מה שנוגע להחלטות עיצוביות, הם אלו אשר יכולות ליצור את סביבת העבודה הכי מיוחדת של המשרד שלכם. יש שורה ארוכה של דרכים בהן אתם יכולים להשפיע על עיצוב של אופן ספייס פיקס ולכן צריך לקחת את הזמן כדי להסתכל על הפרטים הקטנים. החל משילובי הצבעים יכולה בעבודה עם חומרים שונים, ההשפעה של היכולות של חברת קיוביק ריהוט משרדי על הנראות של החלל, יכולה ליצור משרד מדהים ומיוחד.

  מה הוא אופן ספייס, מה יתרונותיו ואיך נאבזר אותו?

  חלל פתוח, הינו מונח המתאר עיצוב אדריכלי של חלל פתוח אשר לרוב משתייך לעיצוב משרדים. עבודה בחלל פתוח דורשת ציוד וריהוט משרדי מסוים, זאת על מנת שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. את הריהוט המשרדי האיכותי ביותר במחירים משתלמים ניתן למצוא בחברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו פעילה בתחום מזה תקופה ארוכה ובמהלך השנים העניקה את שירותיה לאינספור לקוחות מרוצים. הצוות המקצועי של משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהתאים את כלל פריטי הריהוט להם אתם זקוקים.

  OPEN SPACE

  נוכל להבחין בעובדה כי בשנים האחרונות open space, הפך להיות חלל העבודה הנפוץ ביותר במגוון רחב של משרדים, זאת ללא הבדל בתחומי העיסוק של העסק או הארגון. יתרונותיו של החלל הפתוח הינם רבים וכוללים: עבודה בשיתוף פעולה, תקשורת מהירה ויעילה בין העובדים והמנהלים, חלוקת חלל חכמה וחסכונית.

  חשוב להבין כי על מנת שחלוקת החלל הזו תוכל לעבוד בצורה היעילה ביותר, יהיה עליכם למצוא את כלל הציוד המתאים על מנת שליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית. זאת בין אם מדובר על שולחנות עבודה רגילים או פינתיים, מחיצות בגבהים שונים, כיסאות נוחים לישיבה ממושכת ועוד. בשעה שתצליחו לאבזר את החלל הפתוח בכל האמצעים הדרושים לעובדים למהלך יום עבודתם התקין, הרי שאתם למעשה תצליחו ליצור את סביבת העבודה היעילה ביותר אשר אפשר לעובדים תפוקה גבוהה בהרבה במסגרת עבודתם.

  תכנון נכון של אופן ספייס

  זכרו כי גם בשעה שאתם בוחרים לעבוד בopen space, יהיה עליכם לתכנן בצורה נכונה את החלל העומד לרשותכם, כך שתוכלו ליצור את סביבת העבודה האפקטיבית ביותר בעבור העובדים והמנהלים שלכם. חלל פתוח יכול להציע סביבת עבודה מבוקרת אשר מתוכננת בצורה נכונה ויכולה לאפשר תקשורת מהירה, פשוטה ויעילה בין כלל העובדים והצוותים השונים. על מנת לבחור את הריהוט המתאים ביותר בעבור הצרכים שלכם ניתן לפנות לחברת קיוביק דיזיין בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל.

  חלל פתוח

  אופן ספייס, או בשמו העברי חלל פתוח, הוא מונח המתאר סוג של אדריכלות. במקומות עבודה מיישמים רבות את התפיסה הזאת. הרצון הוא ליצור חלל אחד שאינו מתוחם בדלתות וקירות אלא תאי עבודה פרטיים לכל עובד. זאת במקום אגף משרדים, למשל, אשר בו קיימים חדרים רבים. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ – ריהוט משרדי" מייצרת מחיצות לחללי עבודה ומציעה ריהוט מותאם וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  חלל פתוח – מעוצב ויעיל

  חלל פתוח מביא עימו יתרונות חשובים רבים. ראשית קיימת האפשרות לניצול מקסימאלי של חלל המשרד, ובעידן שבו עלויות השכירות או רכישת הנכס והארנונה גבוהות, הרי שנוצר פה חיסכון של ממש. בנוסף, שיתוף הפעולה בין העובדים בסיטואציות אלו טובה בהרבה. כך, בתקשורת, בהחלפת מידע רלוונטי ועוד. אופן ספייס משרה אווירה נעימה יותר ועלויות הקמתו זולות יותר מהחלופות האחרות. על מנת להשיג את היתרונות הללו כדאי לתכנן ולעצב את המקום בצורה טובה. הדבר אומר, בין היתר, בחירת מחיצות בגבהים שונים, שולחנות עבודה רגילים או פינתיים, כיסאות נוחים לישיבה ממושכת ועוד. כך בדרך ליצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה אשר תגדיל עד מאוד את תפוקת העובדים.

  תא עבודה

  ליבו של כל תא עבודה הוא עמדה מתאימה הכוללת שולחן עם פלטה מלבנית, כוננית ו/או שידות לאחסון. הפלטה תהיה רחבה דיה כדי שיהיה ניתן להעמיד עליה את מסך המחשב, ציוד משרדי, מגשי ניירת וציוד אחר נדרש לעבודה השוטפת. השולחן יותאם לסביבת עבודה ממוחשבת ויכלול התקנים ומעברים לחיווט וכבלים שונים, מקום להעמדת המחשב עצמו והרמקולים ועוד. הכול יהיה מתוכנן עד לרמות הבסיסיות ביותר כדי לנצל מקסימאלית את השטח.

  שירות מקצועי

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" מתמחה בשיווק ריהוט משרדי לסוגיו כולל כאלו המותאמים לחללים פתוחים ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה, הרכבה במקום על פי הצורך ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר עשיר המגיעים ממתן שירות ללקוחות שונים של החברה לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח – חדש או וותיק.

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   METRO

   מעבר למוצר
   שולחן מנהל X1

   טווח מידות המוצר- שולחן- אורך 140-180 ס"מ עומק 60-80 ס"מ גובה 75 ס"מ ארונית- אורך 120-180 ס"מ עומק 50 ס"מ גובה 62 ס"מ חומרים- פלטה MDF עובי 17 מ"מ מצופה...

   מעבר למוצר
   ארון קלסרים בטא

   חומרים - הארון עשוי מלמין מודבק על סיבית עובי 17 מ"מ. צבע הארון לבן טאפ (ניתן להזמין בצבעים נוספים מתוך קטלוג...

   מעבר למוצר
   שולחן דגם KROSS + שלוחה

   טווח מידות המוצר- שולחן- אורך 120-180 ס"מ עומק 60-70 ס"מ גובה 75 ס"מ ארונית- אורך 40 ס"מ עומק 45 ס"מ גובה 72.5 ס"מ חומרים- פלטה מלמין מודבקת על סיבית עובי...

   מעבר למוצר