מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  כוננית

  כוננית מדפים פינתית

  הטרנד הכי חזק בשנים האחרונות בעולם העיצוב הוא עיצוב בסגנון המינימליזם. משרדים רבים, בעיקר בעולם ההייטק ובעולם עריכת הדין והכספים, מעוניינים ליצור ללקוחות שלהם את החוויה היוקרתית והמיוחדת ביותר בכל פעם שהם נכנסים למשרד. לצורך כך יש תהליך חשיבה מורכב מאוד אשר כולל מגוון רחב של צרכים ורעיונות אותם ניתן להביא לכדי ביצוע, על בסיס חיפוש מוצרים מדויקים ונכונים לסיטואציה שלכם. דוגמה קלאסית היא רכישה של כוננית מדפים שבה ניתן לאחסן את חומרי העבודה של אנשי המשרד שלכם בצורה קלה וברורה, כדי לשמור על סדר וארגון, גם בחדרים הכי עמוסים והכי חשובים של המשרד שלכם. בעזרת קטלוג המוצרים של חברת קיוביק ריהוט משרדי, תוכלו למצוא כוננית מדפים שמתאימה על העיצוב של המשרד שלכם.

  כוננית מדפים

  כוננית מדפים הינה מסגרת העשויה מחומר כגון עץ או מתכת, אשר בתוכה מותקנים מדפים מודולריים. הכוננית הינה אחד מפתרונות האחסון המוצלחים וניתן להיתקל בה רבות לא רק בבתי אב, אלא גם במשרדים ובתי עסק מכיוון שהן יעילות במיוחד לאחסון קלסרים, מסמכים, חשבונות, וכל דבר שהמשרד עלול להזדקק לו בשלב מסוים.

  כוננית מדפים מעץ

  כוננית מתכת מעוצבת למשרד

  כוננית מדפים צרה

  חדרי הישיבות ואזורי העבודה סגורים של אנשי הצוות המשרד שלכם, הם מקומות שבהם יש לא מעט תכונה ויש לא מעט פעילות מקצועית. ולכן, במקרים רבים החדרים האלה צריכים להיות מעוצבים בצורה מאוד מינימלית ופשוטה, על מנת לאפשר תנועה חופשית של כל העובדים לאורך יום העבודה. יחד עם זאת, יש צורך לאחסן ציוד משרדי, מידע מקצועי ואפילו ציוד טכנולוגי, אשר מסייעים כולם ליצירת שגרת העבודה של הצוות שלכם, בתוך החדרים הללו. ולכן, חדרי עבודה רבים מכילים גם כוננית קטנה שבה ניתן לאחסן את הציוד. הזמנה של כוננית לחדר הישיבות, היא חלק מתהליך האבזור של חלל הפנים של המשרד שלכם, כך שאתם רוצים להשקיע זמן ומחשבה בהסתכלות על הפרטים הקטנים, בעזרת אנשי הצוות המיומנים והמקצועיים של חברת קיוביק ריהוט משרדי.

  כוננית מדפים מעץ יוקרתי

  עם כל הרצון הטוב, לפעמים אי אפשר ליצור חלל עבודה מינימליסטי לגמרי, בעיקר מסיבות פרקטיות. הקמה של משרד חדש דורשת חשיבה עמוקה הרבה יותר מאשר כל תהליך עיצוב אחר. חלל עבודה הוא מקום שיש בו דרישות פרקטיות כמו דרישות אחסון, ולכן בלית ברירה אתם צריכים להוסיף חפצים כמו כוננית מדפים מעץ, שבה ניתן יהיה לשמור על ציוד חשוב, מסמכים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לאבד ואפילו תעודות הוקרה והצטיינות של אנשי הצוות בחברה. בדיוק מהסיבה הזו חשוב לעבור תהליך עיצוב עם אדריכל פנים או מעצב פנים מומחה, אשר מכיר את כל הטרנדים הכי חמים בשוק ואת אנשי המקצוע שיכולים ליצור לכם כוננית מדפים מעץ בהתאם לתנאים שלכם. אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, מצליחים לעמוד במשימה בכל פעם מחדש וליצור תנאים לעבודה במשרד מינימליסטי מושלמת.

  כוננית מגירות

  בעת שצריך לדאוג לכל כך הרבה אנשים שנמצאים בתוך משרד אחת, הצורך למצוא פתרונות מקצועיים לבעיות פשוטות כמו בעיות אחסון, מקבל משמעות. בדיוק בצורה הזאת, נוצרו פתרונות אחסון מעניינים מאוד אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו והם מאפשרים חוויית עבודה בתנאים נוחים לכל אחד מאנשי הצוות. הדוגמה הטובה ביותר שקיימת לסיטואציה זו היא הרכישה של כוננית מגירות, לכל אחד מאנשי הצוות בחברה שלכם, אשר הופכת להיות חלל אחסון פרטי מעולה. בעזרת הקטלוג של קיוביק ריהוט משרדי, תמצאו כוננית מגירות שמתאימה לעיצוב המשרד שלכם והיא יכולה לשפר את איכות החיים של כל אנשי הצוות.

  אחסון נוח ואישי, בסביבה דינאמית

  בחברות צעירות רבות, שולחן העבודה של כל עובד ועובדת הוא לא שולחן עבודה קבוע. תנועה של עובדים מחייבת התאמה גם בכל מה שנוגע לתנועה של הציוד שלהם. רכישה והתאמה של כוננית מגירות על גלגלים למשרד, פותרת בהרף עין את הבעיה ומאפשרת לעובדים במשרד שלכם לעבור מקומות בפרק זמן אפסי כדי ליעל את שגרת העבודה בחלל המשרדי. אם זו היא הדרך שבה אתם רוצים לעצב את המשרד שלכם, רצוי לפנות לעזרת צוותים מיומנים ומקצועיים כמו אנשי הצוות של קיוביק ריהוט משרדי, על מנת לקבל פתרונות לרכישה של כונניות בכמויות גדולות, בהתאם לגודל של צוות החברה.

  כוננית מדפים מתכת

  בהגיעכם לחנות רהיטים, ייתכן שתגלו בחירת כוננית מדפים המתאימה לכם היא משימה שעלולה להיות די מורכבת. חנויות מקצועיות יעניקו לכם סיוע וייעוץ בבחירת הריהוט הנדרש למשרד שלכם. הכונניות הללו יאפשרו לכם לאחסן פריטים שונים הנחוצים לכם להתנהלות יעילה במהלך היום יום. הן לא חייבות להגיע כפריט יחיד – ישנן כונניות המחוברות לשולחנות העבודה כך שבסופו של דבר אנו מקבלים פינת עבודה מושקעת עם כל מה שאנחנו צריכים.

  כוננית מדפים מעץ וברזל

  כשרוכשים ריהוט למשרדים, בדרך כלל מדובר בכמות גדולה של פריטים. המשמעות היא הוצאה כבדה מאוד לבעלי העסק. נעים להכיר, קיוביק מציעה אולם תצוגה עצום בגודלו עם מגוון של רהיטים יד ראשונה, והפתעה – רהיטי משרד יד שניה משופצים ומשודרגים ממש כמו חדשים! לא עוד מחירים גבוהים, לא עוד התלבטויות, כל מה שאתם צריכים נמצא ממש כאן בהישג ידכם, במחירים נוחים ובאיכות גבוהה במיוחד. וזה לא הכל! הרהיטים שלנו מגיעים אלינו מאנשים שכבר לא זקוקים להם, מה שבעצם אומר שהרכישה שלכם לא רק חכמה, אלא גם יעילה ומתחשבת באיכות הסביבה. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולרהט את המשרד שלכם בעזרת הרהיטים האיכותיים והמעוצבים שלנו – לא תרצו ללכת הביתה בסוף יום עבודה!

  כונניות מעוצבות

  בדומה לכל רכישה אחרת שאנו עומדים לבצע, גם לפני רכישת כוננית כדאי שנבחן מספר פרמטרים קריטיים; במשרד שלנו ובריהוט עצמו. במאמר זה נתייחס בעיקר לנקודות שהופכות את הכוננית החדשה שלכם לפרקטית, אך חשוב לציין – העיצוב לא פחות חשוב! זכרו להתאים את הכוננית שלכם לעיצוב הכללי של המשרד, כך שכל הפריטים ישתלבו זה בזה גם מבחינת הצבעים וגם מבחינת הגדלים, כך שבסופו של דבר תיצרו סגנון ברור למשרד שלכם.

  כוננית יוקרתית למשרד

  האם אי פעם קרה לכם שהגעתם למשרד כלשהו כלקוחות או כשותפים, ונאלמתם דום אל מול הבלגן והעומס שהתגלו מולכם? הקלסרים, המסמכים, הניירת – כולם מפוזרים ברחבי המשרד מהשולחנות ועד לרצפה. אתם מבינים, זו התוצאה אליה מגיעים משרדים שאינם מחזיקים בכונניות. כוננית היא פריט ריהוט מוכר גם בבתים פרטיים ובעיקר במשרדים, ומדובר למעשה במסגרת מעץ או מתכת, בתוכה מסודרים מדפים או מגרות. היא יעילה ביותר כשהמטרה היא לאחסן ציוד.

  כוננית מעץ איכותית במבצע

  סוף סוף הגיע השעה להתחיל לעצב את המשרד שלכם בהתאם לטעמכם האישי. הקמת משרד כרוכה בהוצאות רבות, ולא תמיד בעלי העסקים ערוכים להוצאה מסוג זה. כאן אנו נכנסים לתמונה! קיוביק מובילה את ענף הריהוט המשרדי בארץ, ומבדילה את עצמה מכל השאר בשל הקונספט הייחודי שלה. לצד ריהוט חדיש, אנו מציעים גם רהיטים משומשים שעברו שיפוץ ושדרוג על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים, וגם בעיצוב אישי לפי דרישת הלקוח. כלומר, לא רק שבסופו של דבר תקבלו מוצר ברמה גבוהה, אלא גם במחיר שווה לכל כיס מכיוון שבכל זאת – מדובר ביד שניה. בנוסף לכך תוכלו להיות גאים בעצמכם, אתם רוכשים מוצר שיוצר מחומרים קיימים כך שבעצם, אתם מקדמים את איכות הסביבה. מה יותר טוב מזה? בואו להיות חלק מהמהפכה – עם הרהיטים הנפלאים של קיוביק.

  התאמת הכוננית לחדרי ישיבות

  ההתאמה של הכוננית אל תוך חדר ישיבות או חללים פתוחים, צריכה לקחת בחשבון קודם כל אלמנטים של יעילות ושימושיות. עם אין צורך בהצבעה של כוננית בתוך חדר העבודה, אתם יכולים לוותר על המוצר הזה ולאפשר לעובדים שלכם ליהנות מסביבת העבודה אסון של ציוד הקרנה או ציוד מחשבים בתוך חדר הישיבות, רצוי לבחור כוננית מינימליסטית, אשר מכילה מספר תאים מצומצם מאוד ויכולה להתאים כמעט לכל מקום בחדר. זאת תהיה ההחלטה המיטבית גם מבחינת דרישות העיצוב והשימושיות אך גם מבחינת העלויות הכלכליות של תהליך עיצוב המשרד שלכם. כמובן שאתם לא רוצים לחסוך מהעובדים שלכם ציוד משרדי נחוץ, אבל חשוב לבחור במידה את כל הפרמטרים שאתם מכניסים ישראל ולהבטיח שהם משרתים את הצרכים של הצוות על הצד הטוב ביותר.

  כוננית למשרד – יעילות וסטייל מיוחד למשרד

  הקטלוג המשרדי של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, כולל גם מגוון רחב של דגמי כונניות שונים, אשר יכולים לספק את הצרכים של לקוחות רבים. בשלב זה, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לרכוש כוננית חדשה, הוא לפנות לצוות שלנו ולבחור את הדגם המנצח שלכם. סטייל מגוון ודגמים בגדלים שונים, יהפכו את המשרדים שלכם למקומות עבודה מעניינים במיוחד.

  הזמנת כוננית מדפים – לאחסון נכון בחלל משרדי

  בשביל ליצור חלל בעיצוב מינימליסטי עם קריצה יוקרתית, צריך לבחור כוננית מדפים על בסיס שלוש דרישות מרכזיות:

  1. צרכי האחסון – מה הם הספרים, המכשירים והשימושים המרכזיים של הכוננית, וכמה גדולה היא צריכה להיות.
  2. ההתאמה לעיצוב – האם אתם מעוניינים ליצור עיצוב אחיד וברור לכל חדרי המשרד או שאתם מוכנים למצוא כמה עיצובים שיכולים להתאים לסגנונות שונים.
  3. העלויות של הכוננית – על פי רוב יש תקציב מאוד מוגבל לעבודה על עיצוב חלל משרדי, ואתם לא יכולים לחרוג ממנו גם לטובת מוצרים חשובים שיכולים להקל על שגרת העבודה במשרד שלכם.

  סביבה נקייה וקלאסית, למשרד יוקרתי

  כוננית מדפים היא מוצר שיכול לשנות מן הקצה אל הקצה את האופן שבו המשרד שלכם נראה. במקום לאחסן את כל הקלסרים והספרים, במיוחד בחברות בהן המידע הוא רב מאוד, אתם מסוגלים ליצור סדר וארגון, על פי הגדרות עבודה ברורות לכל העובדים. ואם חשוב לכם לשמור על הפרטיות, או למנוע חשיפה של חומרים רגישים לאנשים שנכנסים למשרד, ניתן לרכוש כוננית מדפים עם דלתות וכך ליצור סביבה דיסקרטית לעבודה של אנשי המשרד שלכם. בעזרת הידע והניסיון של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, תוכלו לבחור את המוצר הנכון ביותר לצרכים שלכם וליצור את סביבת העבודה האופטימלית.

  יוקרה שעונה על צורך פרקטי – כוננית מדפים מעץ

  כמו מוצרי עץ רבים אחרים, גם הרכישה של כוננית מדפים מעץ נותנת תחושה מינימליסטית מאוד לכל חלל. יחד עם זאת, כאשר בוחרים בסוג העץ הנכון, ועושים שימוש בטכניקות עיצוב ויצירה של העץ, ניתן להשוות למשרד מראה יוקרתי ומזמין הרבה יותר, מה שמעלה את ערכו של הנכס שלכם. הפרקטיקה כמובן לא נפגעת ואתם יכולים ליצור אחסון ברמה גבוהה, אבל יש עניין של לראות כאשר נכנסים אל תוך חלל משרדי של חברת הייטק או כספים וכוננית מדפים מעץ מרשימה היא זו שמקבלת את פני הבאים לחדר.

  עבודה בעיצוב אישי – תוך חשיבה על מוצר ייחודי

  גם אם אתם לא יודעים בדיוק איזה סוג של כוננית מדפים מעץ אתם רוצים להתקין במשרד שלכם, שווה להשקיע מאמצים בחיפוש אחרי אנשי המקצוע שיכולים לעזור לכם. קודם כל מפני שהם יעזרו בתהליך עיצוב התוכנית של הכוננית, במידה ואתם בוחרים ליצור עיצוב אישי. ושנית מפני שיכולות להיות להם הערות מאוד חשובות על תהליך קבלת ההחלטות שלכם ועל ההתאמה של הכוננית לשאר הרהיטים שקיימים במשרד שלכם. אנשי צוות קיוביק ריהוט משרדי, יעשו את הכל על מנת לאפשר לכם לקבל את העיצוב המינימליסטי החלומי, על בסיס קטלוג מקצועי ועבודה עם כל נותני השירותים בתהליך עיצוב המשרד שלכם.

  כוננית מגירות למשרד – קומפקטית ושימושית

  היתרון המרכזי של עבודה עם כוננית מגירות למשרד, לפחות מבחינה עיצובית הוא היכולת לשמור על קומפקטיות. בייחוד כאשר מדובר על עיצוב של חללי אופן ספייס, בהם כל אנשי הצוות שלכם יושבים זה לצד זה ללא חלוקה מוגדרת של החדרים, יש צורך למצוא דרכים לאפשר לעובדים לקבל קצת פרטיות. מסמכים אישיים, ציוד קבוע ואפילו מידע על לקוחות אישיים של כל נציג שירות, צריכים לקבל מקום מסודר ולשם כך אפשר לרכוש שורה של כונניות בגדלים משתנים המתאימה לכל צורך של צוות המשרד. על אחת כמה וכמה אם יש אפשרות לרכוש כונניות אשר מתכתבות עם העיצוב הקיים במשרד והיכולות להביא לכדי סביבת עבודה נגישה ומסדרת.

  כוננית פרקטית לאחסון

  בחברות צעירות רבות, שולחן העבודה של כל עובד ועובדת הוא לא שולחן עבודה קבוע. תנועה של עובדים מחייבת התאמה גם בכל מה שנוגע לתנועה של הציוד שלהם. רכישה והתאמה של כוננית מגירות על גלגלים למשרד, פותרת בהרף עין את הבעיה ומאפשרת לעובדים במשרד שלכם לעבור מקומות בפרק זמן אפסי כדי ליעל את שגרת העבודה בחלל המשרדי. אם זו היא הדרך שבה אתם רוצים לעצב את המשרד שלכם, רצוי לפנות לעזרת צוותים מיומנים ומקצועיים כמו אנשי הצוות של קיוביק ריהוט משרדי, על מנת לקבל פתרונות לרכישה של כונניות בכמויות גדולות, בהתאם לגודל של צוות החברה.

  כוננית כפתרון אחסון מתקדם

  בדומה לכל רכישה אחרת שאנו עומדים לבצע, גם לפני רכישת כוננית כדאי שנבחן מספר פרמטרים קריטיים; במשרד שלנו ובריהוט עצמו. במאמר זה נתייחס בעיקר לנקודות שהופכות את הכוננית החדשה שלכם לפרקטית, אך חשוב לציין – העיצוב לא פחות חשוב! זכרו להתאים את הכוננית שלכם לעיצוב הכללי של המשרד, כך שכל הפריטים ישתלבו זה בזה גם מבחינת הצבעים וגם מבחינת הגדלים, כך שבסופו של דבר תיצרו סגנון ברור למשרד שלכם.

  כעת, לאחר שהבנתם את חשיבותו של העיצוב, נפרט את חשיבות הפרקטיקה:

  רק אצל קיוביק !

  האם אי פעם קרה לכם שהגעתם למשרד כלשהו כלקוחות או כשותפים, ונאלמתם דום אל מול הבלגן והעומס שהתגלו מולכם? הקלסרים, המסמכים, הניירת – כולם מפוזרים ברחבי המשרד מהשולחנות ועד לרצפה. אתם מבינים, זו התוצאה אליה מגיעים משרדים שאינם מחזיקים בכונניות. כוננית היא פריט ריהוט מוכר גם בבתים פרטיים ובעיקר במשרדים, ומדובר למעשה במסגרת מעץ או מתכת, בתוכה מסודרים מדפים או מגרות. היא יעילה ביותר כשהמטרה היא לאחסן ציוד.

  כל הפתרונות למשרד שלכם במקום אחד

  סוף סוף הגיע השעה להתחיל לעצב את המשרד שלכם בהתאם לטעמכם האישי. הקמת משרד כרוכה בהוצאות רבות, ולא תמיד בעלי העסקים ערוכים להוצאה מסוג זה. כאן אנו נכנסים לתמונה! קיוביק מובילה את ענף הריהוט המשרדי בארץ, ומבדילה את עצמה מכל השאר בשל הקונספט הייחודי שלה. לצד ריהוט חדיש, אנו מציעים גם רהיטים משומשים שעברו שיפוץ ושדרוג על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים, וגם בעיצוב אישי לפי דרישת הלקוח. כלומר, לא רק שבסופו של דבר תקבלו מוצר ברמה גבוהה, אלא גם במחיר שווה לכל כיס מכיוון שבכל זאת – מדובר ביד שניה. בנוסף לכך תוכלו להיות גאים בעצמכם, אתם רוכשים מוצר שיוצר מחומרים קיימים כך שבעצם, אתם מקדמים את איכות הסביבה. מה יותר טוב מזה? בואו להיות חלק מהמהפכה – עם הרהיטים הנפלאים של קיוביק.

  רוכשים כוננית מדפים בהתאם לצרכים שלנו

  בהגיעכם לחנות רהיטים, ייתכן שתגלו בחירת כוננית מדפים המתאימה לכם היא משימה שעלולה להיות די מורכבת. חנויות מקצועיות יעניקו לכם סיוע וייעוץ בבחירת הריהוט הנדרש למשרד שלכם. הכונניות הללו יאפשרו לכם לאחסן פריטים שונים הנחוצים לכם להתנהלות יעילה במהלך היום יום. הן לא חייבות להגיע כפריט יחיד – ישנן כונניות המחוברות לשולחנות העבודה כך שבסופו של דבר אנו מקבלים פינת עבודה מושקעת עם כל מה שאנחנו צריכים. אז עכשיו כשאתם מכירים את כל האופציות, זה הזמן להבין בדיוק מהם הפרמטרים הקריטיים לנו לרכישת הכוננית החדשה למשרד:

  ריהוט משרדי במחיר משתלם

  כוננית מדפים הינה מסגרת העשויה מחומר כגון עץ או מתכת, אשר בתוכה מותקנים מדפים מודולריים. הכוננית הינה אחד מפתרונות האחסון המוצלחים וניתן להיתקל בה רבות לא רק בבתי אב, אלא גם במשרדים ובתי עסק מכיוון שהן יעילות במיוחד לאחסון קלסרים, מסמכים, חשבונות, וכל דבר שהמשרד עלול להזדקק לו בשלב מסוים.

  כשרוכשים ריהוט למשרדים, בדרך כלל מדובר בכמות גדולה של פריטים. המשמעות היא הוצאה כבדה מאוד לבעלי העסק. נעים להכיר, קיוביק מציעה אולם תצוגה עצום בגודלו עם מגוון של רהיטים יד ראשונה, והפתעה – רהיטי משרד יד שניה משופצים ומשודרגים ממש כמו חדשים! לא עוד מחירים גבוהים, לא עוד התלבטויות, כל מה שאתם צריכים נמצא ממש כאן בהישג ידכם, במחירים נוחים ובאיכות גבוהה במיוחד. וזה לא הכל! הרהיטים שלנו מגיעים אלינו מאנשים שכבר לא זקוקים להם, מה שבעצם אומר שהרכישה שלכם לא רק חכמה, אלא גם יעילה ומתחשבת באיכות הסביבה. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולרהט את המשרד שלכם בעזרת הרהיטים האיכותיים והמעוצבים שלנו – לא תרצו ללכת הביתה בסוף יום עבודה!

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   קופסאת תקשורת דגם Innera Classic

   קופסאת תקשורת דגם Innera Classic, מתאימה לחדרי ישיבות ולעמדות אופן ספייס. כוללת בתוכה-4 שקעים ומתאם ל-4 התקנים. קיימת בצבע כסוף בלבד. המחיר כולל מע"מ. המחיר...

   מעבר למוצר
   אופן ספייס זוגי עם ארונית

   עמדת אופן ספייס זוגית, שתי שולחנות החולקים ארונית משותפת. פלטה מלמין עובי 28 מ"מ בגוון לבחירה מתוך קטלוג מזונית/בירמן/אברבוך. רגל מתכת דגם "חלון"...

   מעבר למוצר
   כיסא דגם לני

   כיסא משרדי דגם לני, מתאים לעבודה או לחדר ישיבות. גב רשת, מושב מרופד, ידיות קבועות. מנגנון מצב יחיד. המחיר כולל מע"מ. המחיר לא כולל הובלה.

   מעבר למוצר
   כוננית חצי פתוחה אפור גרפיט

   כוננית חצי פתוחה, דלתות גובה 80 + נעילה עשויה ממלמין מודבק על סיבית עובי 17 מ"מ בגוון אפור גרפיט 3160 זמין במלאי...

   מעבר למוצר