מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  ארונות וארוניות

  כוננית דגם שילובים
  מעבר למוצר
  מעבר למוצר
  ארון דגם גילי
  מעבר למוצר
  מדף מתכת
  מעבר למוצר
  crafter
  מעבר למוצר
  שלוחת מעטפת
  מעבר למוצר
  ארון קיוביק מעטפת
  מעבר למוצר
  ארונית דגם B&W
  מעבר למוצר
  ארונית דגם JOELA
  מעבר למוצר
  ארון דגם SOLI
  מעבר למוצר
  ארון קלסרים דגם MASTER
  מעבר למוצר
  קונסולת פורניר
  מעבר למוצר
  קונסולת מלמין
  מעבר למוצר
  ארונית דגם אטלס
  מעבר למוצר
  ארונית דגם בטא ידיות רוכבות
  מעבר למוצר
  ארון דלתות טאצ' + מעטפת
  מעבר למוצר
  ארון מעוצב דגם טורינו
  מעבר למוצר
  רובי אפור
  מעבר למוצר
  ארונית מעוצבת
  מעבר למוצר
  ארונית 3 מגירות חדשה
  מעבר למוצר
  ארון אפוקסי ידיות אינטגרליות
  מעבר למוצר
  ארונית מתכת + מסגרת מתכת בגוון אלון
  מעבר למוצר
  ארונית בטא
  מעבר למוצר
  ארונית מלמין - דלתות טאצ'
  מעבר למוצר
  ארונית בטא טופ בירץ'
  מעבר למוצר
  ארונית טאצ' אפוקסי
  מעבר למוצר
  כוננית חצי פתוחה - שני צבעים
  מעבר למוצר
  ארונית בטא חיפוי פורניר
  מעבר למוצר
  ארון קסקט משולב כוננית
  מעבר למוצר
  ארון דגם קסקט
  מעבר למוצר
  ארון קלסרים בטא
  מעבר למוצר
  ארונית 4 מגירות תומכת שלוחה
  מעבר למוצר
  ארונית שלוחה למנהל
  מעבר למוצר

  ארוניות מעוצבות

  אפילו אם בעבר ניסיתם למצוא פתרונות לאחסון של ציוד אישי של העובדים, ולא הצלחתם למצוא את הפתרון הנכון, אל לכם לוותר על האפשרות. עם התפתחותן של טכנולוגיות חדישות, גם עולם ייצור הרהיטים הצליח למצוא פתרונות לעיצוב וליצירה של מוצרי ריהוט שמתאימים לחלל העבודה ויכולים לענות בדיוק על הצרכים הללו. ארוניות קטנות וקומפקטיות, עם מנגנוני נעילה, עם גלגלים ואפילו עם התאמה למגוון רחב של שולחנות עבודה, קיימות כיום בשוק והן נותנות פתרונות מתאימים לאנשי עיצוב הבגדים אשר עובדים על הקמת משרדים נעימים ונוחים הרבה יותר לעובדים. כך שאתם רק צריכים לבחור את המוצר שיכול ליצור את סביבת העבודה האידיאלית בשבילכם, ואז יש לכם פתרון מעולה לשיפור איכות החיים של העובדים.

  ארונית מדפים למשרד

  ניתן למצוא כונניות מאורכות בצבעים שונים כך, חום, שחור, לבן אפור, פסטל המקובלים והסולידיים. ניתן למצוא גם בצבעים עליזים ודומיננטיים יותר. יש כונניות מעוצבות בשלל צבעים עם מדפים להנחת עציצים ופריטי נוי אחרים. יש המונחות על סוקל או על גלגלים המאפשרים הזזתן לצורך ניקוי, לסידור מחודש של החדר ועוד. הבחירה בכונניות אמורה להתאים לקו העיצוב הכללי במשרד.

  שירות מקצועי

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי הכולל ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה, הרכבה בעת הצורך ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח – חדש או ותיק.

  ארוניות אחסון

  חברות ובעלי העסקים אשר רואים לנגד עיניהם את טובת אנשי הצוות של החברה, עושים את מירב המאמצים על מנת ליצור סביבת עבודה ברמה גבוהה מאוד, המבוססת על שירותים איכותיים ותנאי עבודה נעימים לכולם. יש כל כך הרבה דרכים שבהם אתם יכולים לשפר את תנאי העבודה לצוות שלכם, אבל לפעמים דווקא המחשבה על כל הפרטים הקטנים היא זו שעושה את השינוי הגדול ומביאה אתכם למצב של הצלחה בקרב העובדים. הוספה של ארונית לכל עובד, בה ניתן לאחסן את כל הציוד האישי ואפילו את כל פריטי העבודה הדרושים לעובד בשיא יכולה להיות פתרון נוח שמשדרג את איכות החיים של העובדים. לשם כך, ניתן לקבל מידע נוסף מאנשי צוות חברת קיוביק ריהוט משרדי.

  ארונית מדפים

  אם יש מקום אחד שבו אתם צריכים לשים לב התנהלות עם מידע רגיש וחומרים מסווגים, בוודאי ובוודאי שמדובר על משרד שבו מתנהלות חקירות רגישות כמו משרדי עורכי דין או משרדי חוקרים פרטיים. הלקוחות שלכם סומכים עליכם, ואתם נדרשים על פי החוק לשמור על סודיות מלאה ולמנוע פגיעה בזולת. ולכן יצירת פרוטוקולים של עבודה עם מידע, מחייבת אתכם להחזיק ארונית מדפים שבה ניתן יהיה לשמור על כל הציוד ועל כל המידע הכי חשוב של הלקוחות שלכם, מוגן. כבר בשלבים הראשונים להקמת המשרדים החדשים של החברה, אתם צריכים למצוא פתרונות זה חשוב למצוא ארונית מגירות שיכולה לענות על כל הצרכים ולשמור על המידע בצורה מוגנת. הידע והניסיון המקצועי של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, יאפשר לכם לבחור ארונית מדפים מתאימה ולהבטיח שאתם פועלים בצורה אתית.

  ארונית מדפים פתוחה

  היתרון הכי גדול של ארונית מדפים על פני כל דרך אחרת לשמור קלסרים עם מידע, הוא הקומפקטיות. בהתאם למקום שיש לכם במשרד, ולכמות הלקוחות שאתם עובדים איתם, ניתן לרכוש ארונית מגירות בגודל המתאים וניצור פרוטוקולים מיוחדים לעבודה עם מידע רגיש וסודי. כך למשל, חברות רבות מסיבות ארונית מדפים בתוך כל משרד של כל חוקר או עורך דין, וכך לאנשי הצוות השונים בחברה יש דרך לתעד מידע על פי סדר קלסרים ברור, ולהבטיח שאף מסמך לא מוצא את דרכו החוצה. קומפקטיות, באה לידי ביטוי אבל היא אינה תחליף לעיצוב שמתאים לסטנדרט היוקרתי של המשרד. כך שחשוב למצוא ארונית שעונה גם על הדרישות הללו.

  ארונית מדפים צרה

  לעיתים רבות מאוד, על הכוחות של חברת קיוביק ריהוט משרדי מבקשים לרכוש ארונית מדפים אותה ניתן לנעול תחת בריח, כדי למנוע גניבות. בשל העובדה שיש לנו קטלוג מוצרים כל כך רחב וכל כך מעניין, יהיה קל מאוד למצוא ארונית מדפים בעיצוב שמתאים לרוח המשרדים שלכם, גם אם הדריכה שלכם היא להחזיק מנעול. אתם רק צריכים לבחור את המוצר המתאים לכם, ואנו נעשה את כל המאמצים להעביר לכם אותו בשלמותו.

  ארוניות למשרד

  כמובן שכמו כל אלמנט אחר בעולם העיצוב, גם היכולת שלכם לרכוש ארוניות איכותיות לעובדים היא עניין של עלות מול תועלת. במידה וקיימת אפשרות תקציבית ליצור השמיים הם הגבול מבחינת סוג העיצוב, השימוש בעץ, איכות העץ והגמורים, ואפילו היכולת ליצור חללי אחסון מיוחדים לעובדים שלכם. עם הרעיון הראשוני, אפשר לצאת למסע של שיפור החוויה לעובד, בעזרת הידע המקצועי והניסיון רב השנים של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי.

  ארונית מגירות

  חלל המשרד הוא אזור שבו מתרחשת פעילות ענפה של אנשי מקצוע ונותני שירותים לאורך כל שעות היום. יחד עם זאת מדובר על מקום שבו אתם נדרשים לשמור על סדר וארגון ברמה מאוד גבוהה, ועושים את כל המאמצים על מנת לשפר פלאים את רמת היעילות של כל אנשי הצוות במהלך יום העבודה. ככל שניתן לשמור על סביבה יעילה יותר, למשל על-ידי שימוש ריהוט כמו ארונית מגירות, כך האפשרות של כל עובד ועובדת להצליח לבצע את עבודתם במסירות ובצורה המקצועית ביותר, הולכת וגדלה. בדיוק מהסיבה הזו, מנהלים רבים בוחרים להשקיע מאמצים ברכישה של ארונית מגירות לעובדים, של חברת קיוביק ריהוט משרדי, ומעודדים אותם לשמור מסמכים חשובים בצורה מאורגנת בתוך הארגוניות הללו.

  ארונית מגירות על גלגלים

  מידע יומיומי, כמו פרוטוקולים להתנהלות בסיטואציות שונות, מסמכים שבהם אנשי צוות עושים שימוש קבוע ואפילו לקוחות חשובים וגדולים של החברה, לא יכול להישמר בארכיון עם ענקיים. בייחוד מפני שאתם צריכים גישה מיידית למידע הזאת בכל הדרגות השונות של הארגון. לפעמים הדרך הכי טובה לשמור על מידע קרוב לעין אבל לא גלוי וחשוף, היא על-ידי אחסון בתוך ארונית מגירות אשר יושבת לצידו של כל אחד מאנשי הצוות בחברה. מדובר על מוצר קל משקל וקומפקטי במיוחד, אותו ניתן למקם כמעט בכל מקום שבו אתם רוצים לשבת, ולהתאים בדיוק לצרכים של שמחזיקים בתחולת המגירות. כמו כן ניתן לשמור על מידע סודי, בזכות האפשרות להוסיף מנגנון נעילה לארונית.

  ארונית עם מגירות מעץ

  כאשר אתם בוחרים ארונית מגירות, רצוי להסתכל לא רק על השימושים הפרקטיים שלה אלא גם על העיצובים האפשריים של המגירות הקיימות כיום. על ידי בחירה מתוך קטלוג מוצרי ריהוט איכותי, תוכלו לבחור את המוצר אשר שומר על איזון מושלם בין עלות לבין תועלת ובה בעת יכול להתאים לכל אחד מהשולחנות של אנשי הצוות במשרד שלכם. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה התרצו לבחור מוצרים מתוך קטלוג המוצרים של חברת קיוביק ריהוט משרדי, ששומרת על רמה גבוהה מאוד של ייצור לצד עיצוב ייחודי וחדשני.

  ארון מגירות

  ארוניות נועדו לאחסן וניתן להציב מספר כאלו בכל משרד. הן נמוכות יחסית ועם חלל פנימי מודולרי שניתן להתאימו ולחלקו בהתאם לצרכים. מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים. הבחירה בכל אחד נעשית על פי הצרכים, המרחב הקיים בחלל המשרד, הטעם האישי ועוד. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" משווקת אותן וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  ארוניות – לאחסון מיטבי

  ארוניות נחשבות לרהיטים מוצלחים מאוד מבחינת המראה וכמות האחסון בהן. הן נמוכות, יחסית, וניתן לגשת אליהן ללא קושי ומאמץ. החללים הפנימיים בהן מחולקים עם מדפים אשר ניתן לתכנן הרכבתם על פי הציוד המאוחסן. כך, קלסרים, פולדרים, ניירת אחרת וציוד משרדי מגוון אחר. ניתן למצוא גם תוספת של מגירות בהן ניתן להניח, כלי כתיבה, סרגלים, שדכנים, מחוררים וציוד משרדי נדרש אחר. לכל היחידות הללו מתאימים ידיות במגוון צבעים ועיצובים. הן מיוצרות מעץ או מתכת וניתן למצוא שילוב של שני חומרים אלו היוצרים עיצוב מעט יותר ייחודי. העץ הינו מעובד כמו סיבית, MDF ועוד. אלה הם חומרים המסוגלים לשאת משקל רב של ניירת, מכשירי פקס משולב מדפסת ומכונת צילום ועוד. ארוניות אחרות עשויות ממתכת נאה שאינה מחלידה וכזאת שניתן לצבוע אותה בצבעים מגוונים. על הפלטות העליונות ניתן להניח כריות ישיבה או ציוד משרדי מגוון כמו גם פריטי נוי נאים.

  כוננית מדפים נמוכה

  איך אפשר לקחת את היסודות של עיצוב הבית ולתרגם אותם לעיצוב של משרד או בית עסק? כוננית מדפים נמוכה, כיסא ושולחן, כל אלו פריטים בודדים, אשר ביחד, יוצרים תמונה מלאה: משרד מעוצב בטוב טעם, מתוך התחשבות בטרנדים השולטים בעולם העיצוב היום. אנחנו נגיד משהו שישמע אולי 'דרמטי' ברגע הראשון. אבל האמת היא כי חלק עצום ממיתוג של עסק נוגע לאופן בו אנחנו בוחרים לעצב אותו. הפריטים הרנדומליים ששמם הוזכר קודם, אלו לא סתם פריטים בעיננו, אלא, אלו מרכיבים את התמונה הגדולה, היא משרד נאה, המשדר ללקוחות כי אנחנו מדברים על עסק רציני. עסק מצליח הוא עסק אשר הלקוחות שלו נותנים בו אמון, עיצוב משרד הוא עוד גורם שיכול להוסיף על תחושת הבעת האמון של הלקוחות שלכם.

  מה התפקיד של כוננית מדפים נמוכה בתוך החלל

  כוננית מדפים נמוכה נותנת לנו שניים במחיר של אחד:

  1. היא מאפשרת לנו ליצור עוד מקומות אחסון: כך הבלאגן ואי הסדר נעלמים בתוך קופסאות אחסון אסתטיות ולא מאפילות על כל החדר.
  2. היא יוצרת לנו הזדמנות, להניח פריטי נוי בנקודה בולטת: אתם אולי לא מודעים לזה, אבל בכל פעם, כאשר ראש הממשלה מצטלם בעניין רשמי, אתם יכולים לראות מאחור, על המדפים, את הספרים אותם הוא בחר להניח בנקודה בולטת בחדר, אתם יכולים לראות את התמונה המשפחתית, שלו ביחד עם ילדיו. גם אתם, בתור בעלי עסק, יכולים להעביר ללקוחות שלכם מסרים סמוים, באמצעות פריטי הנוי אותם בחרתם להניח במקום בולט. כוננית מדפים נמוכה היא הפתרון המושלם למקום אחסון מהסוג הזה.

  לבחור בפריטים חיוניים בלי לוותר על האסתטיקה

  כדי שהמשרד ייראה כמו שאתם חולמים כי ייראה, אם אתם מעוניינים, בתור בעלי עסק, לשדר רצינות ומוסר עבודה, הרי שכל האלמנטים הקטנים, בהם אתם בוחרים כדי לרענן את המראה של חדר העבודה, אלו אלמנטים בעלי משמעות. הרמוניה בתוך החלל, מאפשרת גם לכם, לעבוד באופן יעיל יותר ואפקטיבי. מהצד השני, הלקוחות אשר פוקדים את המשרד, מקבלים רושם, כי מדובר על מקום עבודה רציני ואחראי.

  מחפשים רהיטים ורעיונות לעיצוב משרדי? קיוביק דיזיין, מומחים לתחום וישמחו לסייע.

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   שולחן מדגם ALON

   טווח מידות המוצר- שולחן- אורך 120-180 ס"מ עומק 60-80 ס"מ גובה 75 ס"מ חומרים- פלטה מלמין מודבקת על סיבית עובי 28 מ"מ בגוון לבחירה מתוך קטלוג...

   מעבר למוצר
   ארונית מעוצבת

   ארונית מעוצבת לפי דרישה. גמר צבע אפוקסי בתנור. מחיר ייקבע על פי גודל ועיצוב.

   מעבר למוצר
   שולחן מנהל דגם Bako

   טווח מידות המוצר- שולחן- אורך 140-180 ס"מ עומק 70-90 ס"מ גובה 75 ס"מ ארונית- אורך 120-180 ס"מ עומק 45 ס"מ גובה 62 ס"מ חומרים- פלטה מלמין מודבקת על סיבית עובי...

   מעבר למוצר
   כיסא דגם ניקו-מבצע!

   מבצע מטורף על אחרונים במלאי! כיסא דגם ניקו פלסטיק ורוד, מעוצב ואלגנטי. רגל מתכת שחורה דקיקה. עכשיו במחיר של 390 כולל מע"מ! חייגו עכשיו-08-8624964.

   מעבר למוצר