מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  דלפק קבלה

  דלפק משרדי

  כאשר בוחנים את האפשרויות או האלמנטים המרכזיים של דלפק קבלה במשרדים הגדולים של ישראל, ישנם שלושה אלמנטים מרכזיים שחשוב לשים אליהם לב: אזור הישיבה של המזכירות, אשר צריך להפוך להיות סביבת עבודה מאובזרת, נעימה ורחבה. אזור הישיבה של הלקוחות, שצריך להיות רחב ידיים, נוח ומפנק, אך בה בעת גם בזווית ראיה אל דלפק הקבלה עצמו. גישה נוחה אל אזור הקבלה מתוך המשרדים, מה שיאפשר לעובדים שלכם להגיע ולקבל את פני האורחים בקלות יחסית.

  דלפק קבלה למשרד

  איש הקשר הראשוני הפוגש בלקוח, ימצא תמיד מאחורי דלפק קבלה, ההכוונה של הלקוח והעזרה ההתחלתית בהתמצאות בעסק תמיד יחלו מהדלפק. תפקידו של הדלפק,הינו ליצור רושם ראשוני אצל הלקוח ולהקנות אוירה עסקית נעימה ומושכת. בנוסף, הדלפק, משמש גם איזור המתנה וסגירת קצוות בין העסק ללקוח.

  דלפק קבלה בעסק

  הצבתו של דלפק הקבלה בעסק תשרת את המטרות הבאות:

  כיצד לבחור?

  דלפק הקבלה הוא החלק היותר מרכזי בכל משרד ולכן יש לבחון אותו בתשומת לב לפני הקנייה. כשבודקים דלפק קבלה, יש לשים לב למספר פרטים חשובים: קנייה דלפק יד שניה חייבת להתבצע תוך התחשבות בחלל העומד לרשותכם לצורך העמדה של אותו דלפק יד שניה בתוכו. גודלו של אותו דלפק קבלה יד שניה חייב להיות מותאם לחלל בכדי שלא יחסום את המעבר וישתלב בצורה הומוגנית עם הסביבה. בנוסף, יש לבדוק שגודל הדלפק ייעבור במעבר הפתח או הדלת של העסק,אחרת לא תוכלו להכניסו.

  דלפק קבלה קטן

  הנוחות של הדלפק מעבר למראה שלו, חייב להיות נוח לשימוש. כשבודקים דלפק קבלה יד שניה חייבים לבחון את נוחות השימוש באותו דלפק, האם יש מקום לכל הדברים, האם עבודה על הדלפק הינה נוחה והאם הוא יכול לשרת את פקידת הקבלה ואת האורחים בצורה טובה.

  נקודה חשובה בדלפק קבלה הינה המידה החיצונית שלו לעומת החלל בחדר, יש להקפיד על פרופורציות נכונות, בנוסף, יש לקחת בחשבון את גודל המעבר בחדר הקבלה או הכניסה. עיצוב הדלפק הוא המומחיות של קיוביק. אנו מעצבים ומייצרים דלפקי קבלה במכונות ממוחשבות בנגריה שלנו,הייצור מתבסס על שימוש בפלטפורמה קיימת של שולחן או דלפק, חיסכון חומרי גלם המתבטאים גם בעלויות וכן בשיפור איכות הסביבה.

  דלפקי קבלה מעוצבים

  הכניסה אל החלל המשרדים היא המקום המרשים ביותר שאתם מעוניינים ליצור. האפשרות שלפיה החלל המשרדי שלכם יהיה מרכז הקבלה של אורחים, לקוחות וספקים, היא זו אשר צריכה להוביל אתכם בתהליך החיפושים אחרי ריהוט מתאים לעיצוב הקבלה. על אחת כמה וכמה אם חשוב לכם ליצור דלפק בסטנדרט יוקרתי, אשר מאפשר למזכירות ובה-בעת אזור קבלה מרשים ללקוחות. ועל כן, רצוי להסתכל על חדר הקבלה בצורה הוליסטית וכללית, כבר בשלבים הראשונים של תהליך ההקמה של חלל הפנים, תוך בחינה של כל האפשרויות אשר עומדות לפניכם. בעזרת ידע וניסיון רב שנים של מומחים בתחום העיצוב והאדריכלות, תוכלו ליצור דלפק ברמה הכי גבוהה שיש. ואנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של קיוביק ריהוט משרדי, נשמח לעזור לכם לקחת את העיצוב של הדלפק לרמה הבאה.

  דלפק קבלה עגול

  על פי רוב הלקוחות אשר בוחרים להשקיע מאמצים ולהזמין דלפקי קבלה יוקרתיים למשרד שלהם תיק עושים זאת על מנת ליצור סטנדרט שירות איכותי לכל לקוח ולכל מבקר במשרדים. ולכן, חשוב להם להשקיע את מירב המאמצים בחיפושים אחרי דלפקי קבלה מדגמים מאוד יוקרתיים. שימוש באקס יוקרתי, כמו גם שילוב של חומרים מורכבים אחרים, יכול ליצור את אזור הקבלה החלומי שלכם. בכל מה שנוגע על אפשרויות ליצירת אזור קבלה מיוחד, אתם יכולים לפנות לעזרת אנשי הצוות המיומנים של חברת קיוביק ריהוט משרדי אשר מחזיקים בקטלוג נרחב ומעניין.

  דלפק קבלה למספרה

  בין שמדובר על הכניסה אל חלל המשרד שלכם ובין שמדובר על עיצוב של סביבת המטבח, יש אלמנטים בלתי נשכחים בשעה יכולים להפוך למרכז החדר ולתפוס את תשומת הלב של כל מי שמגיע למשרד שלכם. במידה בלתי מבוטלת האלמנט הכי מיוחד שאתם יכולים לחשוב עליו הוא התקנה של דלפק עץ יוקרתי, אשר יכול להוסיף נופך מיוחד במינו למשרד שלכם ובה בעת גם ליצור מקום מפגש מעניין לצוותים בכל שעות היום. ההתקנה של דלפק היא לא משימה קלה, אבל היא בהחלט אפשרית במידה ואתם בוחרים לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. במידה ואתם בוחרים לקחת את ההחלטה הזו ברצינות, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המנוסים והמקצועיים של חברת קיוביק ריהוט משרדי, לקבלת הצעה שתענה על כל הציפיות שלכם.

  הזמנת דלפק מעץ מלא למשרד – איכות לפני עיצוב

  אם יש כלל מפתח אחד שצריך ללוות אתכם לאורך כל שלבי העבודה על רכישה והתקנה של דלפק מעץ מלא למשרד שלכם, בוודאי ובוודאי שהוא מדובר על איכות. חשיבה על כל הפרטים הקטנים מבחינת עיצוב, היא לגמרי משימה חשובה. אך יחד עם זאת אתם לא רוצים להגיע למצב שבו הדלפק אותו רכשתם במיטב כספכם, לא מספק את הסחורה ודורש תיקונים חוזרים ונשנים. ולכן, צריך לבחון את סוג העץ איתו אתם עובדים, את המיומנות של אנשי המקצוע אשר מלווים את התהליך שלכם ואפילו את הגדלים של דלפק העץ אותו אתם מזמינים עשית כבר בשלבים הראשונים להתקשרות עם אנשי המקצוע אשר מלווים את תהליך העבודה שלכם. כל אלו יעזרו לכם להבטיח שמדובר בבחירה נכונה ששווה לכם להשקיע בה.

  דלפק

  הידע והמיומנות של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, הוא כלי העבודה הטוב ביותר שלכם בכל מה שנוגע לתהליך התקנת דלפק מעץ מלא. על בסיס שנים רבות של ניסיון בשוק, כמו גם קטלוג מוצרים יוקרתיים ואיכותיים, אנו מסוגלים למצוא פתרונות לכל חלל משרדים, מבלי לוותר ולו במקצת על איכות התוצר הסופי.

  בעיצוב QBIC

  הוא החזית של העסק והמשרד שלכם.

  איש הקשר הראשוני הפוגש בלקוח,ימצא תמיד מאחורי דלפק הקבלה, ההכוונה של הלקוח והעזרה ההתחלתית בהתמצאות בעסק תמיד יחלו מהדלפק.

  תפקידו של הדלפק קבלה,הינו ליצור רושם ראשוני אצל הלקוח ולהקנות אוירה עסקית נעימה ומושכת.

  בנוסף, הדלפק, משמש גם איזור המתנה וסגירת קצוות בין העסק ללקוח.

  הצבתו של הדלפק בעסק תשרת את המטרות הבאות:

  עיצוב הדלפק הוא המומחיות של קיוביק. אנו מעצבים ומייצרים דלפקי קבלה במכונות ממוחשבות בנגריה שלנו,הייצור מתבסס על שימוש בפלטפורמה קיימת של שולחן או דלפק, חיסכון חומרי גלם המתבטאים גם בעלויות וכן בשיפור איכות הסביבה.

  כיצד לבחור מוצר איכותי ועמיד?

  דלפק הקבלה הוא החלק היותר מרכזי בכל משרד ולכן יש לבחון אותו בתשומת לב לפני הקנייה. כשבודקים דלפק קבלה, ובמיוחד יד שניה יש לשים לב למספר פרטים חשובים:

  קנייה דלפק יד שניה חייבת להתבצע תוך התחשבות בחלל העומד לרשותכם לצורך העמדה של אותו דלפק קבלה יד שניה בתוכו. גודלו של אותו דלפק קבלה יד שניה חייב להיות מותאם לחלל בכדי שלא יחסום את המעבר וישתלב בצורה הומוגנית עם הסביבה. בנוסף, יש לבדוק שגודל הדלפק ייעבור במעבר הפתח או הדלת של העסק,אחרת לא תוכלו להכניסו.

  הנוחות של הדלפק מעבר למראה שלו, חייב להיות נוח לשימוש. כשבודקים את הדלפק מיד שניה חייבים לבחון את נוחות השימוש באותו דלפק, האם יש מקום לכל הדברים, האם עבודה על הדלפק הינה נוחה והאם הוא יכול לשרת את פקידת הקבלה ואת האורחים בצורה טובה. נקודה חשובה בדלפק קבלה הינה המידה החיצונית שלו לעומת החלל בחדר, יש להקפיד על פרופורציות נכונות, בנוסף, יש לקחת בחשבון את גודל המעבר בחדר הקבלה או הכניסה.

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   כיסא אורח דגם SOL

   כיסא אורח מעוצב דגם SOL, מתאים ככיסא אורח וככיסא חדר ישיבות. בד קטיפה שחור, רגל מתכת שחורה. המחיר כולל מע"מ. המחיר לא כולל הובלה.

   מעבר למוצר
   עמדת עבודה מעוצבת

   שולחנות עבודה בסגנון הייטק חדשני עם שימוש בחומרים עמידים. ניתן לבחור פרופיל מתכת כגון 5/5 או 6/3. פלטות מלמין עובי 28 מ"מ...

   מעבר למוצר
   שולחן עבודה דגם Tores

   חומרים - פלטה מלמין מודבקת על סיבית, עץ כהה גוון 1181 מבית אגר, עובי 18 מ"מ, קנט תואם. מסתור רגליים תואם. רגל...

   מעבר למוצר
   שולחן ישיבות בזלת

   חומרים - פלטת השולחן עשויה MDF עובי 17 מ"מ, ציפוי פורמייקה דגם 2055 של חברת בירמן. לפלטה פאזה בצבע שחור, פינות...

   מעבר למוצר