מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  חדרי ישיבות

  שולחן ישיבות

  לב ליבה של כל סביבה משרדית, בין אם בחברה גדולה ומובילה במשק ובין אם בחברות ההייטק הקטנות והסטארט-אפים המתפתחים, יהיה חדר הישיבות. שם מתרחשות כל האינטראקציות בין אנשי הצוות אשר יכולות להביא להתפתחות מקצועית של החברה, עד למצב של השגת המטרות הכלליות של הארגון. כך שההשקעה ויצירת חדר ישיבות אשר במרכזו שולחן ישיבות מרשים, היא השקעה חשובה במיוחד למנהלים אשר מעוניינים לקחת את הצוות שלהם ברצינות. על פי רוב, שולחן ישיבות הוא פריט ריהוט מרשים מאוד, אשר מושקעת בו מחשבה רבה עד לפרטים הקטנים, כדי שהוא יוכל לענות על כל הצרכים של המשרד שלכם לטווח הארוך. בדיוק מהסיבה הזאת, צריך לפנות לעזרת אנשי הצוות של קיוביק ריהוט משרדי כדי לבחור שולחן ישיבות מרשים ופרקטי מאוד לצוות שלכם.

  שולחן לחדרי ישיבות

  חדרי ישיבות הן המומחיות שלנו בקיוביק דיזיין תוכלו למצוא מגוון ענק של חדרי ישיבות ואף לבקש מאיתנו לייצר כל דגם העולה בראשכם.

  חדרי הישיבות המוצגים באתר הן רק מגוון קטן של יכולות הייצור שלנו.

  ניתן לעשות מיקס בין מגוון הרגליים שלנו לפלטות .

  בשולחנות ישיבות שלנו אנו משתמשים בקופסאות תקשורת עם תקן הקיימות במספר צבעים.

  חדרי הישיבות מגיעים עם פתרון לכבילה ומיוצרים בזמן קצר.

  שולחנות לחדרי ישיבות

  בחברות הגדולות ביותר בישראל תיק חדר הישיבות מתאפיין במראה נקי מינימליסטי וקומפקטי מאוד , בגלל שמדובר על חדר עבודה עם מטרה אחת. במידה בלתי מבוטלת, זו היא הסיבה שבגללה מנהלים רבים רוצים להשקיע ולרכוש שולחן ישיבות עם מראה מרשים, נוכחות ויכולת לאכלס כמות גדולה של אנשים. בחירת שולחן ישיבות מעץ מהגוני היא בחירה שקל מאוד לעשות והיא יכולה לשרת את החברה שלכם בכמה וכמה דרכים. קודם כל, ברמת העיצוב זהו שולחן מרשים מאוד שקשה להתחרות עם היוקרתיות שלו. כמו כן, אתם יכולים להתאים את הצבעים, העיצוב ואפילו הגודל של השולחן בדיוק לצרכים של חלב הישיבות שלכם, וכך ליצור ריהוט בהתאמה אישית תוך מינימום השקעה של זמן ומשאבים.

  שולחן ישיבות עגול

  אפילו אם אתם בוחרים לרכוש שולחן ישיבות מתוך קטלוג ו, יש לכם כל כך הרבה אפשרויות ליצור את המראה הנכון ביותר לצרכים של המשרד שלכם. ככל והצורך המרכזי שמלווה אותכם הוא רשמיות, רצוי לבחור את השולחנות בהתאם ולהסתכל על דרישות פרקטיות, יותר מאשר דרישות עיצוב. תהליך קבלת החלטות נכון, ניתן ליצור סביבת עבודה נכונה כל צוות שלכם לאורך זמן. פנייה לעזרת חברת קיוביק ריהוט משרדי, תאפשר לכם לבחון קטלוג מוצרים מיוחד ורחב, ולקחת החלטה נכונה לעסק שלכם.

  שולחן ישיבות – מסיבי ומעוצב

  שולחן ישיבות יכול להיות אחד המיוצר בייצור המוני או אחר מוזמן ומיוצר על פי הזמנה מיוחדת. בגלל שהוא גדול ובעל נפח יש לבחור אותו על פי צרכי הלקוח. הכוונה היא בהתאמה לגודל החדר ולצורתו, על פי קו העיצוב של המשרד בכלל, החדר המיועד בפרט ועל פי הטעם האישי. גם לנושא המחיר יש משקל חשוב. ניתן למצוא שולחנות עם פלטות עץ רחבות מלבניות או אליפטיות. פלטות אלו הן מאורכות ומאפשרות ישיבה של אנשים רבים בנוחות. יחד עם זאת,  במשרדים בעלי מספר עובדים מצומצם ניתן למצוא גם עגולים בעלי פלטות קטנות יותר. אלו מתאימים מאוד לישיבות במסגרות אינטימיות יותר. יש להתאים עבור כולם את הכיסאות המרופדים או הרצויים האחרים. עליהם או בסמוך להם מותקנים קופסאות תקשורת לשיחות טלפון או ועידה וכדומה, וכן, אמצעים להקרנת סרטונים, מצגות וכדומה. בנוסף, הם מותאמים לסביבת עבודה ממוחשבת כולל כל החיווט ואלמנטים האחרים המאפשרים חיבור למחשבים ניידים ועוד.

  שולחן ישיבות מעוצב

  ניתן למצוא רגליים מגוונות הנושאות את הפלטות הכבדות. רובם עשויים מעץ אבל ניתן למצוא כאלו שמשולבים בהם גם מתכת נאה ליצירת עניין ומראה מעט יותר ייחודי. הם מגיעים בצבעים מגוונים המקובלים במשרדים וביניהם ניתן למצוא: חום, לבן, שחור, אפור, צבעי פסטל ועוד. כל אלו מעניקים לחדר מראה מכובד ורשמי.

  שירות מקצועי

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" מתמחה בשיווק ריהוט משרדי ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה, הרכבה על פי הצורך ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות מקצועי לאורך זמן. הם ישמחו להעמיד את תשתית החברה לכל לקוח, ואין זה משנה אם הוא חוזר או חדש.

  שולחן ישיבות יוקרתי

  שולחן ישיבות ממוקם בחדר המנכ"ל או בחדר אחר המצוי בתוך יחידת המשרדים. בשני המקרים, ובאחרים נוספים, הוא מתוכנן להכיל כמות רבה של אנשים היושבים סביבו. ניתן למצוא מגוון שולחנות מעוצבים כאלו. הם עשויים מחומרים דוגמת עץ או מתכת. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" עוסקת  בנושא וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  שולחנות לחדרי ישיבות

  אנחנו מאמינים, כי יש לנו את היכולת, לקחת עזרים חיצוניים, אשר ישפרו את הפרודוקטיביות בעסק ויצעידו אותו עוד צעד קדימה. אם אפשר לקחת אלמנט אחד שעושה את זה בגדול, הרי שכמובן, נצביע על שולחנות לחדרי ישיבות. מדוע? משום שכאשר אנחנו משתמשים בפריט הזה, אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו לשבת ביחד, להתעדכן על הנעשה בחברה, לשתף אחד את השניה ברעיונות ולהביא את הארגון עוד רמה למעלה. אנחנו יודעים, דיון על שולחנות לחדרי ישיבות נשמע כמעט מיותר, אבל האמת היא כי יצירה של חלל נעים ונוח לישיבות משותפות, זו הדרך שלכם, להגדיל את שיתופי הפעולה בתוך הארגון. סמכו עלינו.

  איך נבחר שולחנות לחדרי ישיבות?

  שולחנות לחדרי ישיבות לא כוללים רק את שולחן הישיבות הגדול, המוכר לנו מהסרטים. אלא, שולחנות לחדרי ישיבות עוזרים לנו ליצור חלל בו העובדים יכולים לשתף בעבודות שלהם, לשאול שאלות ולהתייעץ. שולחנות לחדרי ישיבות יכולים להיות גדולים ומאסיביים, במידה והם מיועדים לישיבות בנוכחות משתתפים רבים. שולחנות לחדרי ישיבות יכולים להיות קטנים בהרבה, אותם נייעד לפגישות אינטימיות, בין כמה עובדים בני אותו הצוות. כמובן, כאשר בוחרים שולחנות לחדרי ישיבות, הדבר הנכון הוא לבחור ברהיטים אשר ימשיכו, בקו העיצובי בו נקטנו מההתחלה. למשל, אם העיצוב של המשרד הוא בהשראה של עיצוב מודרני, השולחן המתאים יהיה שולחן בקווים ישרים, אם הרעיון הוא להוסיף למשרד אלמנטים מהעיצוב 'הכפרי', הרי שאפשר לבחור שולחן עשוי עץ בהיר, כדי להוסיף לחדר אלמנט חמים וטבעי.

  כדי להיות בטוחים, אתם צריכים לצידכם את האנשים הנכונים

  זה לא קל לבחור נכון ולכן, אנחנו תמיד נמליץ לכם לבחור בחברה מצויינת, אשר תספק לכם את הרהיטים הדרושים לכם. כך, תוכלו להתמקד בחזון ואנחנו, בפרטים הקטנים. קיוביק דיזיין, היא חברה העוסקת במתן פתרונות לחברות ומשרדים. אנחנו נשמח לעזור לכם ולענות לשאלות שלכם בנוגע לשלוחנות לחדרי ישיבות ועוד. אנחנו מאמינים כי יש לנו את היכולת, להפוך את החברה והארגון יעילים ופרודוקטיביים, אם רק תיתנו לנו להיכנס ולהוסיף את הנגיעה היחודית שלנו. מחפשים ריהוט באיכות מצויינת ובמחירים משתלמים? הרי שעכשיו, יש לכם את הכתובת לצרכים שלכם.

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   חיפוי קיר

   חיפוי קיר בעיצוב לפי דרישת הלקוח-בנוי פורמיקה סטון על MDF הדבקה על הקיר.

   מעבר למוצר
   כורסאת אירוח גיל

   כורסאת אירוח אלגנטית ונוחה, ריפוד בד הקיים בצבעים אפור בהיר ושחור. רגל עץ דקורטיבית. המחיר כולל מע"מ. המחיר לא כולל הובלה.

   מעבר למוצר
   כיסא מנהל דגם KOMBO

   כיסא מנהל דגם KOMBO, מנגנון מתקדם בעל 3 ידיות-גובה, גב ומושב. גב רשת איכותי + משענת ראש, מושב מרופד. ידיות מתכווננות. המחיר כולל מע"מ. המחיר...

   מעבר למוצר
   כיסא מנהל דגם PARIS

   כיסא מנהל נוח ומעוצב, ריפוד דמוי עור שחור, עיטור משבצות. ידיות קבועות מרופדות בבד דמוי עור שחור. המחיר כולל מע"מ. המחיר לא כולל הובלה.

   מעבר למוצר