מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  לוחות מחיקים ומחיצות

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   דלפק בוטיק

   דלפק בנגרות אומן לפי דרישה . דגם בוטיק המתאים למכון קוסמטיקה, מספרה ועוד. מחיר סופי יקבע בהתאם למידה ולסוג החומר הנבחר. המחיר לא...

   מעבר למוצר
   STARLIGHT

   פרויקט שבוצע ע"י קיוביק דיזיין בע"מ. ניתן לקבל הצעת מחיר לגבי כל אחד מהפריטים.

   מעבר למוצר
   שולחן ישיבות דגם SELECT

   פלטה פורמייקה מודבקת על MDF עובי 28 מ"מ עם פאזה מדוקקת וחיתוך CNC. ניתן לבחור מגוון גדול של פורמיקות תוצרת  EGGER...

   מעבר למוצר
   ארון קלסרים דגם MASTER

   חומרים - הארון עשוי מלמין מודבק על סיבית, ניתן להזמין כל גוון מקטלוג מזונית (בתמונה גוון 3130 אפור בהיר). טווח מידות...

   מעבר למוצר

   לוח מחיק

   אנו חיים בעידן מודרני בו הטכנולוגיה שולטת ולעיתים אנו שוכחים כי ישנם עדיין אמצעים פשוטים שיכולים לסייע לנו רבות בחיי היומיום ובקבלת החלטות חשובות בעבודה. אם תשאלו יזמים מובילים בעולם תגלו כי רובם מצאו פתרון או הגו רעיון לא מול המחשב אלא דווקא כאשר ישבו מול מחברת ריקה או מול לוח מחיק בעבודה. לוח מחיק מאפשר לכם להעלות בכתב כל רעיון והערה ולשתף אחרים באופן ויזואלי ומהיר את הכתוב על הלוח. במהירות ניתן למחוק את ההערות והרעיונות ולאפשר גם לאחרים להוסיף דברים עד לקבלת החלטה מגובשת ויעילה.

   לוח מחיק – כלי עבודה בסיסי

   כשהיינו ילדים ישבנו מול המורה שכתבה עם גיר על הלוח או עם טוש מחיק על לוח תואם. גם היום ניתן למצוא בכיתות הלימוד במוסדות החינוך לוחות מחיקים המאפשרים למרצים להעלות על הלוח דברים חשובים עליהם יש לתת דגש. במקומות העבודה ניתן למצוא בחדרי ישיבות לוח מחיק ודוגמה לכך ניתן לראות בכל חברות ההייטק, קטנות וגדולות כאחד. על הלוח המחיק ניתן להעלות רעיונות ולהציג אותם באופן ברור ונוח לקריאה, ולפי מחקרים רבים שנערכו בתחום תהליכי עבודה של צוותים ובתחום קבלת ההחלטות עולה כי הלוח המחיק נחשב כלי עזר חשוב ולכלי עבודה בסיסי שלא ניתן לחיות בלעדיו, למרות כל הסמארטפונים והטאבלטים עתירי הטכנולוגיה והביצועים.

   להפוך מחשבות לוויז'ואל

   לוח מחיק מאפשר לכם בקלות להפוך את המחשבות והרעיונות שלכם לתוכן ויזואלי הנשקף מול העיניים. התוכן שמופיע על הלוח מקל על הריכוז ובהירות המחשבה. ניתן לכתוב, לצייר ולשרטט על הלוח בטושים מחיקים במגוון צבעים כדי לחדד את המחשבה ולהגביר את האימפקט.
   אגב, ניתן לצלם את התוכן שמופיע על הלוח המחיק ולשלוח אותו לשאר העובדים כדי לשתף אותם בתהליך עבודה בארגון או בכדי להמשיך את קו המחשבה ולגבש רעיון במועד מאוחר יותר.