מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  אל תתפשרו על כיסא בינוני למשרד שלכם

  כסאות משרדיים חייבים להיות נוחים ונאים. הם נועדו לישיבה ממושכת, ולכן, ניתן למצוא בהם אלמנטים מורכבים לצורך זה. הם עשויים מסוגי חומרים כמו פלסטיק, מתכת ועץ ויושבים על גלגלים המאפשרים העברתם הקלה ממקום למקום. הריפודים בהם מגוונים ובעלי צבעים שונים כדי לספק גמישות בבחירה. הבחירה בכל אחד נעשית על פי שיקולים של צורך, מראה ועצוב, טעם אישי ומחיר. חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

  דגמים שונים

  כסאות משרדיים מגיעים בדגמים שונים המותאמים לפקידות ופקידים, למנהלים ומנהלות , למבקרים, לאלו היושבים בפינת הקפה או בחדר ההמתנה ועוד. הכיסאות המשמשים את הפקידים והמנהלים הינם ארגונומיים וניתן לכווננם לפי הצורך. כך הגבהת המושב, הטיית הגב וכדומה. במיוחדים יותר ניתן גם למצוא מנגנון נדנוד, כרית ניפוח בגב לתמיכה טובה יותר בגב התחתון, מנגנון החלקה במושב המקנה עומק נוסף, ידיות מתכווננות וכדומה. ניתן למצוא אותם עם ריפודי בד ועור ובשלל צבעים  מהם ניתן לבחור. כסאות למנהלים הינם מסיביים, מהודרים ובעלי מפרט עשיר יותר מהסטנדרטיים. הכוונה היא לבדל את החלל של המנהלים מזה של הפקידים לצורך הרושם, המעמד, הכבוד וכדומה.

  כיסאות לאזורי שירות וקבלה

  ניתן למצוא כורסאות המתנה אשר שוקעים לתוכם וגם כאן יש מהודרים למשרדי עורכי דין והייטק ואחרים למרפאות של רופאים בכירים. אלו ואחרים רוצים לשמור על רמת אירוח גבוהה. כורסאות אחרות פלוס כיסאות המתנה ממתכת ואחרים מיועדים למשרדים ציבוריים ואחרים שבהם מגיע קהל רב. כיסאות מסוג אחר ניתן למצוא במטבחונים ובפינות הקפה המצויים בתחום המשרדים וכדומה. רבים מהם עשויים מפלסטיק איכותי הקלים לניקוי. כאן ניתן למצוא גם כיסאות גבוהים המונחים מול דלפק מתאים. הם מיועדים לישיבה קצרה, יחסית.

  שירות מקצועי של חברת קיוביק

  חברת "קיוביק דיזיין בע"מ –  ריהוט משרדי" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הריהוט כולל הכיסאות, נבחר על פי שיקולים שונים וביניהם: אופי המשרד, גודלו, עיצובו, ועוד. אנשי המכירות יכולים לייעץ לגבי הריהוט היוצר מרחב נעים. הפריטים נמכרים במחיר נוח ומתאים לכל כיס בשירות נכללת גם הובלה, התקנה נדרשת ועוד.

  מעוניינים במוצר זה לפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם

   מאמרים נוספים

   מקימים משרד חדש? הינה כל הרהיטים שאתם חייבים שיהיו בו

   ההחלטה לעזוב את מקום העבודה כששכירים לטובת הקמת עסק עצמאי אינה פשוטה. מדובר על צעד משמעותי ביותר שיכול להשפיע מבחינות...

   קרא עוד
   הכיסאות שאתם באמת צריכים במשרד

   יש הרבה רהיטים שאנחנו חייבים שיהיו לנו במשרד כדי שבאמת נוכל לעבוד בצורה נוחה ופשוטה. למשל, אנחנו צריכים שולחן עבודה...

   קרא עוד
   למה חשוב לעצב את המשרד בצורה יוקרתית?

   אתם מקימים משרד ורוצים להתייחס גם לעיצוב שלו? אתם לגמרי צודקים. אומנם זה נכון שבסופו של דבר המשרד ישמש אתכם...

   קרא עוד