מה הפרויקט הבא שלכם?

  חפשו באתר שלנו

  כיסאות

  כיסא מנהל דגם TOWER
  מעבר למוצר
  כיסא דגם TORONTO
  מעבר למוצר
  כיסא דגם SHADOW
  מעבר למוצר
  כיסא חדר ישיבות דגם בלוז
  מעבר למוצר
  כיסא דגם בלוז דמוי עור
  מעבר למוצר
  כיסא דגם SHELL
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ארגו
  מעבר למוצר
  כורסא דגם אמיר
  מעבר למוצר
  כורסא דגם אביב
  מעבר למוצר
  כיסא גלרי דמוי עור
  מעבר למוצר
  כיסא דגם אורורה ישיבות
  מעבר למוצר
  כיסא דגם פופאה ישיבות
  מעבר למוצר
  כיסא דגם סוהו
  מעבר למוצר
  כיסא דגם DAVE
  מעבר למוצר
  כיסא דגם JAZZ
  מעבר למוצר
  כיסא דגם BILLIE
  מעבר למוצר
  כיסא אורח דגם אורורה מרופד
  מעבר למוצר
  כיסא מנהלים דגם FARGO
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ריצ'י
  מעבר למוצר
  ספסל פיגו
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ויני
  מעבר למוצר
  BOOTH
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ניקו-מבצע!
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם STATUS
  מעבר למוצר
  כיסא דגם Excellent
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם SPY
  מעבר למוצר
  כיסא דגם OVIDIO
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם GALAXY
  מעבר למוצר
  כיסא אורח דגם SOL
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם KOMBO
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם INFINITY
  מעבר למוצר
  כיסא אורח דגם אורורה
  מעבר למוצר
  כיסא אורח דגם DEKO
  מעבר למוצר
  כיסא דגם לני
  מעבר למוצר
  כיסא דגם אטלס
  מעבר למוצר
  כיסא משרדי דגם KIND NET
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם פאנטום
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם פרסונה
  מעבר למוצר
  כיסא דגם קינד בינוני
  מעבר למוצר
  קומפורט פלוס
  מעבר למוצר
  DRAGON PLASTIC
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם PARIS
  מעבר למוצר
  כיסא אורח VIBA
  מעבר למוצר
  כיסא דגם קונקורד
  מעבר למוצר
  כורסאת אירוח גיל
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ICON NET
  מעבר למוצר
  כיסא מנהל דגם אומגה
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ורטיגו
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ליאור מעבדה
  מעבר למוצר
  כיסא מעבדה PU
  מעבר למוצר
  כיסא דגם ליאור
  מעבר למוצר
  כיסא דגם קינד גבוה
  מעבר למוצר

  כיסאות משרדיים

  לאתר את הריהוט המושלם למשרד שלכם, זו לא משימה פשוטה במיוחד, מזל שיש לכם אותנו, מי שיסבירו לכם את כל מה שצריך לדעת, בדרך לבחירה נכונה של כיסאות משרדיים והרבה מעבר לכך. אז בואו נתחיל עכשיו. ראשית, אנחנו רוצים להזכיר לכם כי בעיננו, אלו ממש לא עוד כיסאות משרדיים. בעיננו, מדובר על הפריטים הללו, אשר השילוב בניהם, יוצר את הקסם. מקום בו העובדים יממשו את מלוא הפוטנציאל שלכם והלקוחות ירגישו בו בנוח. עיצוב המשרד וריהוט משרדי איכותי, זו הדרך שלנו, לשמור על סביבה חיצונית נוחה לעבודה, כדי לאפשר לתנועה של היצירתיות והפיתוח, לבעור מבפנים. אצלכם וכמובן, אצל הלקוחות והשותפים שלכם לדרך.

  סוגים שונים של כסאות נותנים מענים שונים

  אז מה אנחנו בעצם רוצים לקבל עם התאמה של כיסאות משרדיים? קודם כל, אנחנו רוצים להחליט, האם מדובר על כיסאות המיועדים לעובדים או שמא? אנחנו מדברים על כיסאות המתנה ללקוחות? האם מדובר על כיסאות שצריכים לתת ערך מוסף לחדר? או שמא, אנחנו דווקא מעוניינים לבחור כסאות משרדיים שישתלבו עם העיצוב הקיים ויתאימו לכל סיטואציה?

  כמובן, אנחנו מדברים על שני סוגי מבט, על המבט הפונקציונאלי והמחושב לעומת המבט העיצובי. אבל שניהם חשובים לנו, כדי שנוכל לבחור את הפריט המנצח, זה שישלים את התמונה. "

  להתחיל בתכנון מושכל

  כמו שכבר אפשר להבין, כסאות משרדיים יכולים להתאים למצבים שונים. אבל, אתם אלו שיכולים להעיד על מספר הכסאות הדרוש לכם וכמובן, על המטרה לשמה אתם זקוקים להם. מה זה אומר להתחיל בתכנון מושכל? ראשית, הכינו רשימה של החדרים במשרד ושל התפקיד של כל חלל. למשל, חדר המתנה, חדר מנוחה לעובדים ומשרד בו מקבלים לקוחות. מהצד השני, הגדירו מה התפקיד העיצובי של הכיסאות בכל חלל ובעמודה נוספת, נסו להגדיר, עד כמה חשוב לבחור כסא שיתמוך בעבודה משרדית או שמא, משום שהכסא מיועד ללקוחות, הפרט הזה לא עקרוני לחישוב הסופי. בסוף, נסו לקבל השראה ברחבי הרשת וכך, תגיעו ממוקדים ותבינו בדיוק, מה אתם מחפשים. האמינו לנו, הבחירות שלכם בסופו של דבר, יהיו הרבה יותר טובות והחלטיות.

  אנחנו רוצים לשמוע אתכם

  כדי שנוכל לעזור לכם ולהתאים לכם את הריהוט המשרדי המושלם עבורכם, אנחנו נשמח לקבל מכם משוב ולשמוע מה דעתכם. חברת קיוביק דיזיין, פותחת את שעריה, בשבילכם.

  נשמח לענות לשאלות שלכם

  כיסא אורטופדי\ארגונומי הינו כסא "המתאים לגוף" ולכן מומלץ מאוד לשבת עליו למשך כמה דקות על מנת לבדוק את ההתאמה שלו לגוף שלכם.

  נשמח לייעץ לכם באולם התצוגה שלנו

  לאסטיקה יש חשיבות מכרעת

  אז זה נכון, כסא המתאים למבנה הגוף הוא כסא הכולל משענות לידיים ומשענת גב מצויינת, כך שתוכלו לקבל את המענה המושלם לגוף שלכם ותמיכה מקסימלית, בזמן שאתם עובדים במרץ. מהצד השני, אל תוותרו על כסא עבודה אסתטי. לעיצוב יש תפקיד על האופן בו אנחנו מרגישים בתוך החלל. ככל שנקפיד על עיצוב מוקפד יותר, כך התחושה שלנו תשתפר ופשוט, נהפוך לעובדים הרבה יותר טובים בסופו של דבר. אנחנו, כמובן, מקפידים על כך בכל פעם מחדש. אנחנו בוחרים לייבא ריהוט משרדי ברמה גבוהה, בדיוק, כדי להצליח ולהביא לכם את המתכון המושלם וכסא עבודה אשר יתאים לכל הדרישות הללו.

  לבחור כסא עבודה מתכוונן המתאים לכל סיטואציה

  האמת היא כי אם היינו חיים בעולם מושלם, כזה שכסף הוא לא מכשול בו, הרי שהבחירה האולטימטיבית הייתה בכסא עבודה המותאם למימדי גופנו ולפינת העבודה שלנו, אשר הוזמן במיוחד עבורינו. אנחנו כמובן לא מצפים מכם להוציא הון עתק על בניה של כסא מהסוג הזה. מה שאנחנו כן יכולים להציע הוא לבחור כסא עבודה מתכוונן. כזה שאפשר יהיה להתאים אותו לצרכים שלנו בדיוק. כמובן, אם אתם זזים בתוך המשרד לעיתים תכופות ובכל פעם צריכים להוציא משהו ממגירה אחרת, תמיד טוב לבחור כסא על גלגלים, כזה שיאפשר לכם לנוע בחדר, אבל בלי לקום מהכסא.

  כסא עבודה

  כמו שאי אפשר לצפות מאינסטלטור לפתוח את הסתימה בלי ציוד מתאים וכמו שלא נצפה מטייס לטוס בלי מטוס, כך אנחנו לא יוכלים לצפות מהעובדים שלנו או מאיתנו, לעבוד שעות ארוכות מול המחשב בלי כסא עבודה נוח ומתאים לצרכים שלנו. בסופו של יום, אם אנחנו יושבים יום אחרי יום על הכסא הזה, הרי שהוא צריך להיות נוח, מתאים לפינת העבודה וכזה שיגן על הגוף שלנו, שעה שאנחנו עסוקים בעניינים אחרים. רוצים לבחור כסא עבודה נוח ומתאים לכם? יש לנו כמה טיפים שיכולים לעזור.

  חלק אינטגרלי מעיצוב המשרד

  עליכם לזכור כי הכיסאות מהווים חלק מהעיצוב הכללי במשרד לכן יש להתאים אותם לעיצוב הכללי כדי ליצור הרמוניה ואווירה נעימה ורגועה. מומלץ לבחור כיסא משרדי לאחר ייעוץ מקצועי כדי להתאים את הכיסאות לקו העיצובי המנחה וניתן לרכוש מספר דגמים כדי ליצור עיצוב מקורי וייחודי. בקיוביק תיהנו מאולם תצוגה ענק בגודל 1,000 מ"ר ובו שלל דגמים של כיסאות משרדיים במגוון עיצובים, גדלים, דגמים וגוונים ובמחירים המשתלמים ביותר.

  לשמור על בריאות העובדים

  ידוע כי עובדים יושבים שעות ארוכות מול המחשב בעבודה או מול קהל הלקוחות שזורם לעסק. כדי לשפר את תהליכי העבודה בעסק חשוב לבחור כיסאות משרדיים איכותיים ועמידים שמציעים תמיכה אורתופדית מלאה לגופם של העובדים. עובד שיושב נוח על כיסא משרדי אינו סובל מכאבי גב ומתחלואים שונים ולכן לא יפסיד ימי עבודה בגלל מיחושים ומחלות ויעבוד ביעילות מרבית. בקיוביק – המרכז המוביל בארץ לריהוט משרדי תוכלו לרכוש מגוון דגמים של כיסאות משרדיים המספקים תמיכה אורתופדית לעובדים ואם התקציב שלכם מוגבל תוכלו לרכוש ריהוט יד שניה כאופציה לרכישת כיסאות וריהוט משרדי בזול.

  מה חשוב לבדוק?

  כיסא משרדי נועד לשמש בנוחות את העובדים המבלים שעות ארוכות במקום העבודה אך עם זאת חשוב לזכור כי כיסא משרדי הוא הרבה מעבר לרהיט פונקציונאלי. הכיסאות במשרד משפיעים על העיצוב והאווירה הכללית במקום לכן כדאי לבחור כיסאות מעוצבים בהתאמה לקו העיצובי המנחה במשרד. לכיסאות יש אמירה ייחודית ובאמצעות בחירה נכונה של הריהוט המשרדי ניתן לשדר מסרים שיווקיים הן לעובדים והן ללקוחות המבקרים במשרד כמו הצלחה, יוקרה, כבוד ועוד. עליכם לזכור כי אם לקוח מגיע לעסק בו יש כיסאות ישנים ומרופטים הרי הוא עלול להתרשם שלא לחיוב מהמקום בעוד כיסאות מודרניים ומעוצבים מעידים על עסק המשקיע בעובדים ונראה מצליח.

  איך לבחור כיסא משרדי טוב לצוותי עובדים גדולים?

  בשביל לבחור כיסא משרדי לאנשי הצוות אתם צריכים להסתכל על:

  1. קומפקטיות – במיוחד בחללי עבודה גדולים, חשוב להסתכל על הגדלים של הכיסא כדי למנוע מצב של עומס יתר בתוך החלל.
  2. נוחות ישיבה – אתם צריכים לדאוג לנוחות ולבריאות של הצוות, ולכן מומלץ לבחור בכיסאות אורטופדים איכותיים ונוחים.
  3. עלויות – כמו כל תהליך עבודה אחר ה, גם כאן אתם עומדים תחת ביקורת כספים, ולכן יש תקציב מוגבל איתו אתם יכולים לעבוד.
  4. תחזוקה – ראוי לבחור בכיסאות שיהיה קל לשמור עליהם לאורך זמן, כמו גם לבצע פעולות תחזוקה ושימור מבלי להשקיע יותר מדי משאבים של זמן וכסף.

  תנו לצוות להרגיש שהוא עובד בחברה מצליחה

  כל עובד חדש אשר יגיע למשרד שלכם לראיון עבודה, ישמח לגלות שהוא נמצא בתוך חברה שיכולה להשקיע משאבים בעיצוב משרד עד לפרטים הכי קטנים. זהו האינטרס שלכם ליצור רושם ראשוני מרשים של החברה ברמה גבוהה מאוד, ואם אתם מצליחים לעשות זאת, יהיה לכם הרבה יותר קל למכור את המותג שלכם. בעזרת הידע והניסיון של צוות קיוביק ריהוט משרדי, תקבלו את הפתרונות הנכונים מבחינה עיצובית ומקצועית למשרד החדש שלכם.

  כסאות למשרד בזול

  כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה, מוכנה להשקיע לא מעט מאמצים על מנת ליצור סביבת עבודה מתאימה לכל צוות העובדים, בכל הדרגות השונות. הרבה יותר קל לחשוב על הקמה של משרד מנהלים מפנק, מאשר על מציאת פתרונות לאנשי הצוות בדרגים הנמוכים. אך יחד עם זאת אתם חייבים להשקיע משאבים בחיפוש אחרי ציוד משרדי כמו כיסא משרדי, אשר יכול להתאים לחלק הארי של העובדים בתוך אופן ספייס, וליצור להם את איכות החיים הנדרשת. בדיוק מסיבה זו, ניתן ורצוי לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת קיוביק ריהוט משרדי, לקבלת פתרונות איכותיים ומיוחדים.

  כסאות משרדיים לחדרי ישיבות

  דווקא בתוך חדר הישיבות, בו אתם מבלים פרק זמן לא מבוטל עם אנשי הצוות של החברה ועם הלקוחות של החברה, אתם רוצים ליצור אווירה יוקרתית של עבודה בתנאים דומים ואף טובים יותר מהמתחרים שלכם. היכולת לעשות זאת באה לידי ביטוי גם בבחירה של סט כסאות משרדיים שמתאים לסגנון העבודה שלכם. משרד מרשים הוא משרד שבו יש תחושה של השקעה בפרטים הקטנים וחשיבה על צרכים פרקטים. למשל על ידי רכישה של סדרת כיסאות משרדיים מעור שחור יוקרתי, ניתן להקנות לחלל המשרד שלכם תחושה של משרד שבו אפשר לחתום על חוזים אל מול לקוחות גדולים או להגיע לעסקאות עם השפעה לטווח הארוך על החברה שלכם.

  איך בוחרים כסא משרדי אורטופדי מומלץ?

  לצד החשיבות של מבנה ארגונומי נוח לכיסא, אתם רוצים לבחור עיצוב מנצח שמתאים לכל הרהיטים האחרים במשרד הביתי שלכם. ולכן, ורצוי לבחור מוצר מתוך קטלוג מוצרים מעניין, מגוון וחדשני, אשר שומר על סטנדרט היצור הגבוה ביותר שקיים כיום בתחום הריהוט. היכולות של חברת קיוביק ריהוט משרדי לענות על הדרישות הללו, הם אלו אשר גורמות ללקוחות לבחור בשירותים שלנו שוב ושוב.

  כסאות משרדיים ארגונומיים

  אם בעבר היכולת לעצב משרדים ברמה גבוהה לא הייתה החלק החשוב ביותר של תהליך ההקמה של חברה חדשה, היום התמונה נראית אחרת לגמרי. מנהלים רבים מבינים שהחשיבה על הצרכים העיצוביים ויצירת משרד מרשים ונעים לעבודה, יכולה להשפיע בצורה דרסטית על הביצועים של אנשי הצוות. ולכן, יש נכונות לחשוב על כל הפרטים הקטנים ולבצע רכישות של מוצרים כמו כיסאות משרדיים, אצל נותני שירות ברמה הכי גבוהה שיש עוד לפני שאתם מאיישים את המשרדים החדשים. בחירות קטנות אך חשובות במיוחד של מוצרי ריהוט, יכולות להקל על חיי העובדים שלכם ולאפשר לכם להשיג את כל המטרות של העסק. צוות חברת קיוביק ריהוט משרדי יעזור לכם למצוא פתרונות לרכישת כיסאות משרדיים לכל צורך, וכך להשלים את המראה של המשרד האידיאלי שלכם.

  כסא משרדי בעלויות נוחות לכל כיס

  גם כאשר מחפשים כיסא משרדי מבצע, צריך להסתכל על פרמטרים של איכות והתאמה למבנה הגוף שלכם, על מנת להבטיח ישיבה ממושכת מבלי לפגוע במערכות הגוף השונות. כיסאות משרדיים ברמה גבוהה עם כיסאות שבהם ניתן לקבל תמיכה לאזור הגב התחתון, להתאים את גובה הכיסא לזווית הישיבה ואפילו ליצור תמיכה לאזור הצוואר והכתפיים כדי להפחית מהעומס במהלך יום העבודה. כך שאתם רוצים להתעקש בדיוק על הפרמטרים האלה, וגם כאשר אתם נמצאים בחיפוש אחרי כיסאות מבצע. יכול להיות שתצטרכו לחפש קצת יותר זמן, או להשקיע קצת יותר משאבים כדי לרכוש את הכיסא הנכון ביותר לצרכים שלכם, אבל בסופו של יום ההשקעה הזו תאפשר לכם לעבוד

  כסא משרדי איכותי

  מבחינתם של פרילנסרים רבים, היתרון הכי גדול באורח החיים הוא היכולת לעבוד מהבית, בתנאים שנוחים להם ובקצב שנוח להם. אך יחד עם זאת, לא תמיד קל ליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית, בתוך בית מגורים חי ופועם וצריך להשקיע המון מחשבה ביצירת משרד ביתי שעונה על כל הצרכים שלכם ויכול לשמר את הדרישות לתנאי עבודה טובים. בדיוק מהסיבה הזו אתם יכולים לחפש כיסא משרדי מבצע שיכול לענות על הצרכים שלכם ובה בעת לשמור על הוצאות העסק ברמה סבירה. האיזון בין עלות לבין איכות המוצר נשמע גם בעת רכישה של כסאות במבצע, בשל העובדה שאתם בוחרים לפנות לעזרת חברות מקצועיות ומיומנות בתחום. כך שההחלטה לפנות אל חברת קיוביק ריהוט משרדי, תוכל לספק לכם את כל הצרכים וליצור את סטנדרט העבודה המתאים לכם.

  כסאות מזכירה

  הדגמים הפשוטים יותר של כסאות, כמובן גם כאן איכות אינה מילה גסה ותוכלו בקלות למצוא את הכסא המושלם עבורכם מתוך מגוון של עיצובים; כסאות מרופדים, כסאות רשת, ועוד.

  כסאות לחדר ישיבות

  מכירים את כסאות המשרד המרופדים הגדולים המוצבים בחדרי הישיבות ומיועדים לאותן שעות ארוכות של ויכוחים סוערים ולקיחת החלטות גורליות? בדיוק עליהם אנו מדברים. במשרדים רבים ישנם אזורי המתנה המיועדים לקבלת קהל. לעיתים זמן ההמתנה עלול להיות ארוך ולכן חשוב להציב כסאות נוחים ונעימים, על מנת לאפשר לאורח לשבת בנוחות ולהמתין בסבלנות.

  הנוחות שלכם חשובה לנו

  נעים מאוד, אנו בקיוביק מספקים פתרונות משרדיים מזה 7 שנים, למאות לקוחות מרוצים. את הריהוט שלנו אנו קונים מכונסי נכסים או חברות המעוניינות למכור את הציוד שלכם מכל סיבה שהיא, ולאחר מכן מנקים משפצים וממיינים את הריהוט, אורזים ומציגים דוגמאות ממנו באולם התצוגה הענק שלנו באיירפורט סיטי. אנו מתאימים את הציוד לכל לקוח ודרישותיו הפרטיות, כולל מידות ושינוי צבע ודוגמאות פרזול על פי דרישה.

  דגש על איכות השירות

  אנו שמים דגש על איכות השירות שלנו, ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך האימייל, מספר הטלפון, או פשוט להגיע לבקר אותנו באולם התצוגה, להתרשם ממגוון האפשרויות ולבחור את הריהוט המתאים ביותר למקום העבודה, או לחדר העבודה בביתכם. בנוסף, אנו מספקים שירותי הובלה והתקנה של הריהוט הנבחר, כך שתוכלו לחזור הביתה לאחר שרכשתם את הציוד החדש שלכם, בראש שקט וללא דאגות – רק עם קיוביק.

  כסא משרדי מבצע משתלם!

  רבים כיום סובלים מבעיות גב בעקבות ישיבה לא נכונה וממושכת מול המחשב במשך שעות ארוכות בעבודה, על כסאות לא איכותיים. במטרה להקל על עצמם ברכישת כסא משרדי מבצע משתלם יוכל לאפשר למשרדים וחברות לרכוש מספר כסאות במחירים נוחים. השאלה היא, אלו כסאות משרדיים השוק מעמיד לרשותנו?

  כיסאות מנהלים – אל תדאגו, הם רק נקראים כך. נוכל למצוא אותם גם במשרדים בהם עובדים גם מי שאינם בהכרח מנהלים. אלו כסאות המותאמים לגופו של האדם, לישיבה ממושכת ובריאה עם גב ישר לאורך כל הישיבה.

  כסאות משרדיים

  במקרים רבים מאוד האלמנט המכריע של מנהלים ומנהלות במשק, בכל מה שנוגע על רכישה של ציוד משרדי לאופן ספייס הוא אין לכם את הזמן ואת הרצון להסתובב בין החנויות רהיטים רבות על מנת למצוא פריטים ייחודיים לכל אחד מאנשי הצוות. ולכן, היתרון הגדול ביותר מבחינתכם הוא למצוא חנות רהיטים במרכז הארץ אשר יכולה לקבל הזמנה מרוכזת של כמות גדולה של רהיטים למשרד, ולספק אותה בפרק הזמן האופטימלי. וזוהי בדיוק המיומנות של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, אשר נותנים מענה למגוון רחב של חברות במשק, ועושים את כל המאמצים על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה לכל אחד ואחת.

  כיסא משרדי

  לכיסאות יש אמירה ייחודית ובאמצעות בחירה נכונה של הריהוט המשרדי ניתן לשדר מסרים שיווקיים הן לעובדים והן ללקוחות המבקרים במשרד כמו הצלחה, יוקרה, כבוד ועוד. עליכם לזכור כי אם לקוח מגיע לעסק בו יש כיסאות ישנים ומרופטים הרי הוא עלול להתרשם שלא לחיוב מהמקום בעוד כיסאות מודרניים ומעוצבים מעידים על עסק המשקיע בעובדים ונראה מצליח.

  כיסא משרדי נועד לשמש בנוחות את העובדים המבלים שעות ארוכות במקום העבודה אך עם זאת חשוב לזכור כי כיסא משרדי הוא הרבה מעבר לרהיט פונקציונאלי.

  הכיסאות במשרד משפיעים על העיצוב והאווירה הכללית במקום לכן כדאי לבחור כיסאות מעוצבים בהתאמה לקו העיצובי המנחה במשרד.

  כיסא משרדי איכותי – לשמור על בריאות העובדים

  ידוע כי עובדים יושבים שעות ארוכות מול המחשב בעבודה או מול קהל הלקוחות שזורם לעסק. כדי לשפר את תהליכי העבודה בעסק חשוב לבחור כיסאות משרדיים איכותיים ועמידים שמציעים תמיכה אורתופדית מלאה לגופם של העובדים. עובד שיושב נוח על כיסא משרדי אינו סובל מכאבי גב ומתחלואים שונים ולכן לא יפסיד ימי עבודה בגלל מיחושים ומחלות ויעבוד ביעילות מרבית. בקיוביק – המרכז המוביל בארץ לריהוט משרדי תוכלו לרכוש מגוון דגמים של כיסאות משרדיים המספקים תמיכה אורתופדית לעובדים ואם התקציב שלכם מוגבל תוכלו לרכוש ריהוט יד שניה כאופציה לרכישת כיסאות וריהוט משרדי בזול.

  כסא משרדי מעוצב

  עליכם לזכור כי הכיסאות מהווים חלק מהעיצוב הכללי במשרד לכן יש להתאים אותם לעיצוב הכללי כדי ליצור הרמוניה ואווירה נעימה ורגועה. מומלץ לבחור כיסא משרדי לאחר ייעוץ מקצועי כדי להתאים את הכיסאות לקו העיצובי המנחה וניתן לרכוש מספר דגמים כדי ליצור עיצוב מקורי וייחודי. בקיוביק תיהנו מאולם תצוגה ענק בגודל 1,000 מ"ר ובו שלל דגמים של כיסאות משרדיים במגוון עיצובים, גדלים, דגמים וגוונים ובמחירים המשתלמים ביותר.

  כסא משרדי במבצע

  מזל טוב! בשעה טובה ומוצלחת פתחתם את בית העסק שתמיד חלמתם עליו. השולחן כבר במקום, המחשב החדש עם המערכות המתקדמות עובד ופעיל. עבור אלו המחפשים כסא משרדי מבצע הוא בדיוק מה שהם זקוקים לו כעת – ההוצאות על שאר הפריטים במשרד היו גבוהות מהרגיל, ואם כל מה שנשאר לכם זה רק לרכוש את הכסא שלכם, ודאי תרצו לפחות בנושא הספציפי הזה, לחסוך כמה שקלים. הגעתם למקום הנכון. אנו בקיוביק מחזיקים כסאות משרדיים איכותיים, בעיצובים מרהיבים תוך שאיפה לשמירה מרבית על הגב שלכם, לישיבה נכונה ויום עבודה בריא יותר.

  מה הפרוייקט הבא שלכם?

  נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו פרטים

   מוצרים דומים

   ארון דלתות טאצ' + מעטפת

   חומרים - הארון עשוי ממלמין מודבק על סיבית עובי 17 מ"מ חזיתות הארון בגוון אפור גרפיט 3160, מעטפת צבע שחור של...

   מעבר למוצר
   קיר מעוצב

   קיר שעוצב במיוחד לחברת STARLIGHT. ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון - 03-7712299

   מעבר למוצר
   כיסא מנהל דגם INFINITY

   כיסא משרדי מועצב דגם INFINITY, מתאים ככיסא עבודה וככיסא חדר ישיבות. גב רשת, מושב מרופד, ידיות מתכווננות. בעל תמיכה לומברית לגב התחתון. 3 ידיות...

   מעבר למוצר
   ארון קסקט משולב כוננית

   חומרים - הארון עשוי מלמין מודבק על סיבית עובי 17 מ"מ גוף + חזיתות בצבע שחור, מעטפת גוון פקאן עובי 28...

   מעבר למוצר